„Antalis“ - visos vaizdinės reklamos medžiagos vienoje vietoje

Siūlydami savo asortimente daugiau nei 5000 produktų, mes galime patenkinti daugumą vaizdinės reklamos gamintojų poreikių – ar tai būtų plėvelės ir tentai, kietosios plokštės ir parodų stendai, įranga ir aksesuarai. Mūsų asortimentas sudarytas iš inovatyvių, ekologiškų ir gerai žinomų prekinių ženklų produktų, atitinkančių aukščiausius techninius standartus, tokių kaip AVERY, KAPA, PRIPLAK ir COALA.

„Antalio“ prekinis ženklas Coala, kurį galite rasti net 28 šalyse, apjungia savyje griežtus medžiagų atrinkimo kriterijus su naujausių technologijų panaudojimu.

VisualCom-home-img2.jpg

Mūsų prekiniai ženklai

VisualCom-home-coala.jpg

 

Gausi plačiaformatei spaudai skirtų medžiagų vidaus ir išorės reklamai kolekcija, tinkama spausdinti įvairių rūšių rašalais.

Products-home-data-coala-system.jpg

 

„Coala System“ tai šiuolaikinės reprezentacijai ir reklamai skirtos sistemos, įskaitant priedus transportavimui ir tvirtinimui, sukurtos kad patenkinti visus reklamos gamybos poreikius.

VisualCom-home-priplak.jpgPRIPLAK® - tai tvirtas, lankstus bei lengvas plastikas, kuris idealiai tinka reklaminiams ir kanceliariniams gaminiams.
 

VisualCom-home-kapa.jpg

KAPA® putų technologija yra unikali ir pripažinta visame pasaulyje. KAPA® produktų asortimente yra skirtingų paviršių plokštės, suteikiančios plačias panaudojimo pasirinkimo galimybes.

VisualCom-home-avery.jpg„Avery Dennison“ produktai suteikia reklamos gamintojams, komercinėms spaustuvėms bei dizaineriams platų lipnių medžiagų pasirinkimą, skatina įgyvendinti naujus sumanymus bei idėjas, padedančius kurti veiksmingą informacinę, komercinę ir dekoratyvinę grafiką.

arlon-logo-brand-page.jpgAukščiausios kokybės lipnios plėveles, skirtos spausdinti reklaminei grafikai bei ja apklijuoti transporto priemones, dekoruoti pastatų interjerą bei eksterjerą.