Vaizdinės reklamos medžiagų paslaugos

Platus paslaugų pasirinkimas, papildantis įrangos ir vaizdinės reklamos medžiagų asortimentą visuose gamybinio proceso etapuose.

viscom-home-service.jpg

Easychoice.jpg

Tai mūsų pavyzdžių užsakymo paslauga, padedanti išsirinkti tinkamiausią vaizdinės reklamos medžiagų produktą iš kelių galimų.

Easyondemand.jpg

Vaizdinės reklamos medžiagų ritiniuose tiekimo bėginiais metrais paslauga - pirkite tiek metrų, kiek reikia jūsų projektams.

Easycute.jpg

Plėvelės gali būti supjautos į jūsų pageidaujamo pločio ritinius, taip sumažinant atliekų kiekį.

Easyconfig.jpg

ICC profilių centre, pasirinkę turimo spausdintuvo gamintoją ir modelį bei programinės įrangos pagrindą RIP (angl. - Raster Image Processor) galėsite atsisiųsti ICC profilį.

academy-strat-commerciale-409x197.jpg

Antalio Akademija

Turėdami ilgametę patirtį vaizdinės reklamos medžiagų srityje, galime suteikti jums vertingų žinių organizuodami mokymus bei seminarus.

img-home-brainstore.jpg

Kauno Grafinio dizaino centras

Tai vaizdinės reklamos medžiagų ir įrangos DEMO vieta, kur galėsite susipažinti ir išbandyti mūsų nuolat atnaujinamą ir besikeičiantį vaizdinės reklamos įrangos asortimentą.

img-home-consultant.jpg

Konsultantai - ekspertai

Mūsų konsultantai puikiai išmano produktus bei rinkos tendencijas ir padės sėkmingai įgyvendinti jūsų vaizdinės reklamos projektus ar padės išsirinkti įrangą.

img-home-service_ebusiness.jpg

Elektroninė prekyba

„Antalio“ interneto svetainėje rasite sprendimų, sukurtų siekiant pagerinti jūsų kasdienį darbą užsakant vaizdinės reklamos medžiagas.

img-home-logistique.jpg

Logistikos paslaugos

Keli tūkstančiai produktų sandėlyje, greitas ir lankstus vaizdinės reklamos medžiagų ir įrangos pristatymas ir dar daugiau...

img-home-services-viscom-lfp.jpg

Techninis aptarnavimas

Įrangos priežiūros ir tech. aptarnavimo paslauga, skirta optimizuoti spaudinių kokybę ir sumažinti spaudos atliekų kiekį.