coala-intro.jpg

Platus pasirinkimas puikioms idėjoms

Naujausia aukščiausios kokybės „Coala“ plataus formato spaudai skirtų produktų serija leis spaustuvėms, dizaineriams ar prekės ženklų strategams įgyvendinti drąsiausias ir netikėčiausias idėjas.

„Coala“ reklaminių medžiagų kolekciją sudaro vidaus ir išorės reklamai skirtos medžiagos: platus popieriaus asortimentas, lipnios plėvelės, magnetinės plėvelės, tentai, tekstilės gaminiai, tapetai, kietosios plokštės bei moderniausi produktai vaizdinei reklamai, tinkami spausdinti įvairių rūšių rašalais.

 

 

 

Susipažinkite su Coala produktų asortimentu

Coala 1

Būkite žingsniu priekyje

Asortimentas nuolat papildomas naujausiomis, rinkos tendencijas atspindinčiomis medžiagomis bei technologijomis, kurios leis jums išnaudoti visas vaizdinės reklamos medžiagų teikiamas galimybes ir žengti pirmyn.

 

Coala 2

Lengvesniam ir paprastesniam darbui

Mūsų asortimentas sudarytas taip, kad, nesvarbu kas esate, pradedantysis ar profesionalas, visada rasite sau tinkamiausius produktus, užtikrinančius puikią spaudos kokybę ir pritaikymo paprastumą.

Coala 3

Ne tik įkvėpimui

Norite pamatyti ne tik medžiagų pavyzdžius, bet ir paliesti tekstūras? Norite palyginti kaip ant skirtingų medžiagų atrodo spauda ? Norite pamatyti panaudojimą interjere ar pritaikymą gyvenime ir gauti idėjų? Savo klientams siūlome ne tik pavyzdžių knygas ir katalogus, bet mielai padedame savo patarimais ir konsultacijomis.

 

Coala 4

Spausdinkite užtikrintai

Mūsų „Coala“ kolekciją sudaro gausi aukštos kokybės, lanksčių, draugiškų vartotojui ir aplinkai gaminių serija, todėl galite sutelkti dėmesį į gamybą ir teikti savo klientams aukščiausios kokybės, konkurencingus ir ekologiškus spaudos darbus. Tam turime ICC profilių centrą, kur, pasirinkę turimo spausdintuvo gamintoją ir modelį bei programinės įrangos pagrindą RIP (angl.Raster Image Processor) galėsite atsisiųsti jums reikalingą ICC profilį.