Ban-avery.jpg

Lipnios plėvelės ir spec. paskirties produktai - inovatyvių sprendimų rezultatas

„Avery Dennison“ produktai suteikia reklamos gamintojams, komercinėms spaustuvėms bei dizaineriams platų lipnių medžiagų pasirinkimą, skatina įgyvendinti naujus sumanymus bei idėjas, padedančius kurti veiksmingą informacinę, komercinę ir dekoratyvinę grafiką.

Sparčiai kintančioje ir nepaprastai konkurencingoje rinkoje ypač svarbu patraukti vartotojo dėmesį. Lauko reklama ir laikinieji reklamos stendai yra išbandytas informacijos pateikimo ir pardavimo skatinimo būdas, tačiau šioms priemonėms trūksta spalvų, kurios išskirtų jas ir iškart atkreiptų dėmesį; bet to, jos turi būti lengvai įrengiamos ir išmontuojamos.

Siekdama tenkinti šiuolaikinių prekės ženklų reklaminius poreikius, „Avery Dennison“ kuria plataus spalvų spektro ir įvairios tekstūros lipnias grafines plėveles, taip pat naujos kartos skaitmeninės spaudos plėveles, kurios bet kokį paviršių – nuo sienų iki langų ir nuo grindų iki baldų – gali paversti funkcionalia „drobe“ akį traukiančiai reklamai.

Užsisakyti internetu

Avery digital.jpg

Avery Digital - produktai skaitmeninei plačiaformatei spaudai

„Avery Digital“ produktai yra ypač svarbūs šiuolaikinei įvairiapusei skaitmeninės spaudos rinkai. Juos galima naudoti įvairiose srityse, pavyzdžiui, transporto priemonių apipavidalinimui, firminei atributikai arba lipnioms etiketėms.

 

Avery screen printing.jpg

Avery Screen printing - produktai šilkografijai

Platus plėvelių pasirinkimas šilkografinei spaudai.

Avery signage.jpg

Avery Signage - produktai firminei atributikai

Platus plėvelių asortimentas firminės atributikos gamybai. Plėvelės idealiai tinka įvairių rūšių vidaus ir lauko reklamos bei atributikos gamybai, pilnam automobilių apklijavimui.

Avery reflective.jpg

Šviesą atspindinčios medžiagos

Platus asortimentas šviesą atspindinčių medžiagų. Jos ne tik gelbsti gyvybes, bet ir padidina matomumą bei saugumą. Skirtos visų tipų transporto priemonių ir darbo zonų žymėjimui, drabužių atšvaitams ir kelio ženklams. Šviesą atspindinčios medžiagos padarys Jus matomus tamsoje esant bet kokiam šviesos šaltiniui, pavyzdžiui, degant automobilio žibintams. Skirtingų spalvų medžiagos atspindi skirtingą šviesos kiekį.