Kapa

KAPA® - lengva būti kūrybingiems

Jau 50 metų KAPA® vardas ir lengvojo putų kartono plokštės yra sinonimai. KAPA® putų technologija yra unikali ir pripažinta visame pasaulyje. KAPA® produktų asortimente yra skirtingų paviršių plokštės, suteikiančios plačias panaudojimo pasirinkimo galimybes. Šias poliuretano plokštes galima naudoti kaip pagrindą tiesioginei skaitmeninei spaudai, trafaretinei spaudai, nuotraukų ir folijos aplikacijoms, modeliavimo, paviršiaus dekoravimo ir prekybinių stendų projektavimo srityje. KAPA® galima naudoti įvairiems trimačiams objektams kurti, nes turi netrupančių putų šerdį ir yra lengvai pjaustoma rankiniu būdu arba pjūkleliu.

Užsisakyti internetu

Whataveriety.jpg

KAPA® - paprasta išsirinkti

Įvertinkite įvairius KAPA® produktus, tinkamus naudoti pagal jums reikiamą paskirtį: KAPA®line su pigmentuotais chromo pakaitalo kartono lakštų dengiamaisiais sluoksniais, KAPA®plast su plastiku dengtais akytojo kartono dengiamaisiais sluoksniais, KAPA®color su spalvotu plastiku dengtais akytojo kartono dengiamaisiais sluoksniais, KAPA®mount sustiprintas aliuminiu, KAPA®fix lipnus ir greitaveikis, KAPA®graph su spalvota šerdimi ir baltu arba juodu dengiamuoju sluoksniu, KAPA®tex su „drobės“ tekstūros dengiamaisiais sluoksniais, itin baltas KAPA®bright – tikrai bus lengva išsirinkti!

 

Tailormade.jpg

Pritaikyta jūsų poreikiams

KAPA® paviršiai iš abiejų pusių su aukštos kokybės dengiamaisiais sluoksniais yra tinkami tiesioginei skaitmeninei ir trafaretinei spaudai, be to būdama ypač standi turi beribes pritaikymo galimybes: vidaus atributikai ir vidinėms parodinių stendų sistemoms, lengvoms konstrukcijoms ir apipavidalinimui, modelių gamybai ar nuotraukų aplikacijoms.

Spaudos darbo ant KAPA®tex įrėminimas