banner-MI2.jpg

Arlon – pasaulinis lyderis vaizdinės reklamos srityje

Antalis bendradarbiauja su įmone „Arlon Graphics“, gaminančia aukščiausios kokybės lipnias plėveles ir kitas lanksčias medžiagas. „Antalis“ siūlo „Arlon“ produktų linijas, skirtas spausdinti reklaminei grafikai bei ja apklijuoti transporto priemones, dekoruoti pastatų eksterjerą bei interjerą. Dar galima įsigyti ir trinčiai bei kitiems mechaniniams pažedimams atsparią apsauginę laminavimo plėvelę.

Peržiūrėti katalogą

„Arlon“ įkurtas 1958 m. netoli Los Andželo, Kalifornijoje, yra visame pasaulyje itin gerai žinomas lipnių plėvelių gamintojas, didžiausią dėmesį skiriants transporto priemonių, architektūros ir reklamos grafikos produktams. „Arlon“ sparčiai vystosi nuolat plėsdamas bei atnaujindamas platų išskirtinių gaminių asortimentą. Be to, naudojamos išskirtinės technologijos, tokios kaip X-Scape Technology® ir FLITE Technology®, iškelia produktų kokybės kartelę.

Atsinaujinkite!

„Arlon“ kuria novatoriškas medžiagas kuri padės įgyvendinti Jūsų kūrybines idėjas.

Asortimente yra įvairių gaminių, atitinkančių klientų lūkesčius. Nuo plėvelių, skirtų transporto priemonių apklijavimui, pastatų vidaus ir išorės sienoms iki reklamos. Su „Arlon“ produktais paprasta dirbti, tad sėkmė bus visada po ranka.

„Arlon“ per 60 metų įgijo patikimo verslo partnerio įvaizdį visame pasaulyje. Įmonės klientai  yra varomoji inovacijų jėga. Įmonė kuria ir tiekia aukščiausio kokybės produktus bei teikia išskirtines aptarnavimo paslaugas.

Be to, „Arlon“, kaip viena iš labiausiai patyrusių lietų plėvelių gamybos įmonių pasaulyje, siūlo techninę pagalbą: suteikia apklijuotojams geriausios praktikos gaires ir sėkmingo apklijavimo pagrindus: brošiūras, mokymo programas, verbinarus bei rengia darbuotojų atestavimus.

arlon-truck02.jpg

 

Arlon-Truck.jpg

Blue wall

Tailor Shop

  • X-Scape Technology® yra „Arlon“ prekės ženklas, sukurtas inovatyviai klijų technologijai – dėl klijuose esančių mikroporų yra išstumiamas oras, atsiradęs tarp plėvelės ir klijuojamo paviršiaus. Taip pat ši technologija leidžia pozicionuoti plėvelę vos ją užlipdžius, esant silpnam mentelės spaudimui.

 

  • „FLITE Technology®“ leidžia plėvelę labai lengvai repozicionuoti bei išvengti oro pūslelių. Sumažėja klaidų tikimybė, o joms vis dėlto atsiradus, jas labai lengvai pataisyti.  Šios savybės gerokai palengvina ir paspartina klijavimo darbus.

 

 

Video/Produktai

Transporto priemonių apklijavimas

Nežinote, kokį produktą pasirinkti, kad apklijuotumėte automobilį ar kitą transporto priemonę bei suteiktumėte išskirtinę išvaizdą? „Arlon“ siūlo sprendimus – nuo dalinio ar pilno transporto priemonės apklijavimo iki automobilių parko prekės ženklo sukūrimo. Tai apima tokius produktus kaip „SLX™ Cast Wrap“, „DPF 4600GLX“, „DPF 6000XRP“, „DPF 6100XLP“, „Fusion Wrap“ ir „IllumiNITE Wrap“. Neseniai „Arlon“ gaminių asortimentą papildė visiems metų laikams tinkanti plėvelė SLX®+. Tai tikra evoliucija su „FLITE Technology® privalumais ir dar daugiau – viskas vienoje lietoje plėvelėje.

Pamatykite spalvas

Interjero ir eksterjero atnaujinimas

 

„Arlon“ taip pat siūlo daugybę gaminių, pavyzdžiui, „DPF 8200 High Tack“ skirto išskirtiniams paviršiams. Dėl šio gaminio jūsų spaudos grafika be jokio vargo atkartos kontūrą ir tekstūrą.

Gal norite pakeisti aplinkos dekorą? „DPF 4200“ sukurtas vidaus sienų apdailai – matinis bei drobės pagrindo. Klijai yra specialiai sukurti taip, kad plėvelę būtų galima pastumti, patempti ant pagrindo, pvz., lygių arba šiek tiek tekstūruotų dažytų sienų, nepažeidžiant galutinio sukibimo.

Restaurant-lobby.jpg

 

Čia dar nepabaiga. „Arlon“ asortimente yra produktų, kuriuos galima panaudoti įdomiems projektams  „DPF 6000RP“skaidri plėvelė transporto priemonių kėbului ar net langams aplikuoti „DPF 2400X“ – šviesą atspindinti plėvelė spaudai, „DPF 4300“  sienų dekoravimui.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, skirtas apsaugoti spaudos grafiką nuo subraižymų ir kitų veiksnių – tai laminavimo plėvelės. Šiuos produktus taip pat rasite „Antalio“ el. parduotuvėje.

Express-Wall.jpg

Video/Mokymai

Daugiau apie apklijavimo techniką: spauskite čia.