1440x540_main_NEW.png

Vaizdinės reklamos įranga

Ar tai būtų popierius, drobė, poliesteris ar vinilas, mes tikrai turime tai, ko reikia, kad turėtumėte kuo spausdinti ir darbams užbaigti. Galime pateikti universalų sprendimą – tiekti didelio formato įrangą, dažus ir eksponavimo reikmenis. Mūsų kompetentingi vaizdinės komunikacijos specialistai, puikiai nusimanantys apie produktus, padės jums pasiekti sėkmę šioje dinamiškoje rinkoje. Susipažinkite su „Antalio“ vaizdinės reklamos įrangos asortimentu: ploteriai, spausdintuvai, laminatoriai, pjaustyklės, kalanderiai, įvairūs priedai.

Mūsų atstovaujami prekių ženklai

Spausdintuvai plataus formato spaudai

270x90_Epson-1.png

Tai preciziškos kokybės bei vieni iš žinomiausių ir populiariausių spausdintuvų rinkoje, tenkinantys aukščiausius reikalavimus spaudai.

 

Pjaustyklės ir ploteriai

270x90_Graphtec.png

Pasaulyje „Graphtec“ pjaustyklės ir ploteriai žinomi bei puikiai vertinami ženklinimo ir reklamos gamintojų, automobilių dekoravimo specialistų, tekstilės pramonės įmonių atstovų tarpe.

 

270x90_Flexa.png

Laminatoriai, kalanderiai, apdirbimo įranga ir priedai profesionalams.

 
270x90_CWT.png

„CWT Worktools“ patentuoti produktai - įranga ir priedai laminavimui, kuriami ir gaminami Švedijoje.

Techninė pagalba

„Antalio” techninio skyriaus darbuotojai profesionaliai rūpinasi įrenginių reguliaria apžiūra ir periodiniu patikrinimu, kad įsitikintų, jog laikomasi gamintojų nustatytų garantinių sąlygų. Taip pat garantuoja sklandų ir tinkamą įrangos veikimą garantiniu bei po garantiniu laikotarpiu.

Atsisiųsti kainoraštį

 

 

img-home-services-viscom-lfp.jpg