Jūsų ekologiškas pasirinkimas

Nesvarbu, ar Jums reikia patarimų dėl aplinkosaugos sertifikatų ar informacijos apie tai, kaip mūsų tvarūs sprendimai gali padėti Jums ir Jūsų verslui. Mes esame čia, kad patartume!

img-service-eco-responsable.jpg

Perdirbto popieriaus asortimentas

Pasirinkdami popierių iš mūsų perdirbtų produktų asortimento, Jūs ne vien perkate popierių, bet ir parodote savo požiūrį į aplinką.

Green Star System™ 

„Antalis“ yra įsidiegęs aplinkai nekenksmingų produktų, atitinkančių griežtus aplinkosaugos reikalavimus, žymėjimo sistemą „Green Star System™“ . Ši „žvaigždžių“ skyrimo sistema padės atrasti Jūsų ar klientų projektams tinkamą ir aplinkai draugišką popierių.

Konsultavimas ir mokymai

Perdirbto popieriaus asortimentas

Remdamiesi įvairiais aplinkosaugos standartais, tokiais kaip FSC® arba PEFC sertifikatai, perdirbto pluošto kiekis, mažas išskiriamo anglies dioksido dujų kiekis, ES ekologinis ženklas ir daugelį kitų, atrinkome Jums įvairių nekenksmingų aplinkai produktų asortimentą.

Konsultavimas aplinkosaugos ir įmonės socialinės atsakomybės klausimais

Siūlome mokymus ir konsultacijas temomis: gamtosaugos standartai, prekių ženklinimas. Jos padės įgyti žinių šiose pagrindinėse srityse – tiekimo grandinėje, aplinkosaugos ir kokybės vadyboje.

Res_Klimato_komp_960x580.jpg

Klimato kompensavimo projektas

Spausdindami bet kurį leidinį Jūs galite prisijungti prie medžių sodinimo projekto ir kompensuoti popieriaus gamybos ir transportavimo metu išskirtą anglies dioksidą - įsigyti klimato kompensavimo eko kreditus. Visos kreditų lėšos skiriamos „Plan Vivo“ sertifikuotam medžių sodinimo projektui, tvarios gyvensenos skleidimui ir diegimui Malavyje, Afrikoje. Šis projektas ne tik aplinkosauginis bet ir socialinis, ekonominis: statomos mokyklos, vystoma infrastruktūra, medicinos punktai, kaimo ekonomikoje atsiradus reguliariems pinigų srautams atidarytos parduotuvėlės.  UAB „Antalis“ (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Lietuvoje) surinktomis lėšomis buvo pasodinta medžių didesniame nei150 ha plote.

Kaip įsigyti eko kreditus?

Eko kreditus galite įsigyti iš UAB „Antalis“ arba mūsų partnerių – spaustuvių, dizaino agentūrų, kanceliarinėmis prekėmis prekiaujančių įmonių. Beveik visas „Antalio" popieriaus asortimentas yra kompensuojamas. Nesvarbu, ar popierius yra pagamintas iš perdirbtos makulatūros, ar iš pirminės žaliavos.

Norėdami įsigyti Eko kreditus, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo vadybininkus.

tel. +370 5 2649649, el.paštu: uzsakymai@antalis.com

 

Kiek kainuoja eko kreditas?

1 eko kreditas = 1 tona CO2 = 14.00 EUR (susieta su Švedijos kronos kursu).

Eko kreditai išrašomi pagal perkamo popieriaus kiekį.

Eko kreditai parduodami už savikainą.