Easychoice-master.jpg

Popieriaus pavyzdžiai, „Dummy“ leidinių maketų dirbtuvė ar pavyzdžių vėduoklės palengvins pasirinkimą Jums reikalingų medžiagų daugiau kaip iš 3000 variantų, kad Jūsų projektai taptų realybe

Pasinaudokite mūsų paslauga ir paštu gaukite popieriaus pavyzdžius. Arba užsakykite savo planuojamos knygos „Dummy“, kad įsitikintumėte, jog pasirinkote tinkamą popierių.

Antalis_GDC_1-960x640.jpg

Pavyzdžiai

Užsakytus pavyzdžius pristatome greitai ir idealios būklės - mes žinome, kad būtent to Jums reikia, o mes būtent tai Jums pristatome. Mūsų pavyzdžių serviso darbuotojai saugiai ir atsakingai supakuos užsakytus pavyzdžius, užtikrindami, kad siuntinys pasieks nepriekaištingos kokybės.

 

Užsisakyti pavyzdžius

„Dummy“ paslauga

„Dummy“ – ypač naudinga leidinių maketų dirbtuvė. Čia galite užsisakyti planuojamo spausdinti leidinio maketą (angl. „dummy“ reiškia lėlę arba gaminio maketą, pavyzdį). Turėdami tokį maketą matysite, kaip atrodys jau įgyvendinta Jūsų idėja. Galėsite jį liesti, tyrinėti, įvertinti leidinį be spaudos, pasirinkti norimą popieriaus rūšį, lyginamąjį svorį, įrišimo, susegimo ar lankstymo būdą, įspaudus ir kitas svarbias detales. „Dummy“ dirbtuvėje sumontuota nauja įranga, ja dirba profesionalus meistras.

 

 

600x400_pavydziu-deze.jpg„Antalio“ pavyzdžių kolekcija

Mūsų pavyzdžių kolekcija – „spalvota dėžė“ – tai segtuvų rinkinys, sudarytas pagal atitinkamas popieriaus kategorijas, kurios padės greitai ir patogiai pasirinkti tinkamą popierių: „Nekreidinis popierius“, „Kreidinis popierius“, „Kartonas“, „Dekoratyvinis popierius 1“, „Dekoratyvinis popierius 2“, „Specialieji produktai“. Pasikeitus asortimentui, stengiamės kuo operatyviau apie tai jus informuoti bei atnaujinti pavyzdžius.

img-easy-choice-2.jpg

Pavyzdžių knygelės ir vėduoklės

Tai lengvai naudojama priemonė, suteikianti Jums galimybę susipažinti su visais „Antalio“ sukauptais pavyzdžiais, akimirksniu paliesti ir įvertinti spalvas, tekstūras bei lyginamuosius svorius.

img-easy-choice-3.jpg

Pavyzdžių užsakymas

Užsisakyti pavyzdžius galite:

  • Atvykę į mūsų Grafinio Dizaino centrus Vilniuje ir Kaune;
  • Paskambinę klientų aptarnavimo komandai tel. +370 5 2649 649;
  • Parašę el. laišką adresu gdc@antalis.com;
  • Užpildę formą internete.

 

Norėdami apžiūrėti pavyzdžius Grafinio Dizaino centre, rašykite gdc@antalis.com.