Įvadinis Jérôme Noyelle žodis

Mūsų ekspertas, su aistra žvelgiantis į jūsų darbus ir kūrybinius ieškojimus

Mano aistra popieriui ir dėmesį traukiantiems spaudos darbams užgimė prieš 14 metų, kai pradėjau darbą su spaudinių projektams prasidėjo prieš 14 metų, kai pradėjau darbą su „Antalio“ popieriaus konsultantais, o vėliau - su dekoratyvinio popieriaus gamintoju. Pažintis su daugybe spaudos namų ir jų kūrybiniais darbuotojais bei galimybė dalyvauti gausybėje spaudos projektų visame pasaulyje, įkvėpė mane prisidėti prie šio „Antalis Creative Power“ tinklaraščio.

Tai puiki vieta, kur galime visi kartu pasidalinti bendra aistra, savo kūrybiškumu, naujomis tendencijomis ir savo patirtimi. Kartu su popieriaus ekspertais tinklaraštyje pristatysime daug įkvepiančių istorijų, idėjų ir vizijų pristatymo. Tinklaraštyje rasite įspūdingų įgyvendintų projektų pavyzdžių, kuriuose panaudotas geriausias „Antalio“ popierius, patarimų ir gerųjų praktikų, bei informaciją apie produktus ir renginius.

Rašykite mums
Jerome Noyelle, mūsų ekspertas

„Mix & match“ - laisvė žaisti spalvomis

„Mix & match“ principas madingas jau ne vieną dešimtmetį. Sparčiai augant mados kūrėjų įrašams Instagram ir ieškant išskirtinio stiliaus, „mix & match“ principas tapo ypač aktualus. Pastaraisiais metais jis dažnai pasitelkiamas demonstruojant naujausias drabužių kolekcijas. Paplitęs socialiniuose tinkluose, „mix & match“ principas pasiekė net architektūrą, kai senoviniai tradiciniai skandinaviški baldai derinami su šiuolaikiniais Ikea kilimais. „Mix & match“ - tai smagus žaidimas eksperimentuojant su viskuo, kas susiję tiek su asmens, tiek su prekės ženklo įvaizdžiu. Grafinis dizainas taip pat ne išimtis. Pasitikite naujuosius dekoratyvinio popieriaus „Keaykolour“ ir „Curious Metallics“ pavyzdžius, skirtus žaidimui spalvomis!

Sužinoti daugiau apie Keaykolour

NAUJIENOS

Mix&Mach_817x700.jpg

„Mix & Match“ - apie žaidimą dekoratyviniu popieriumi

„Mix & match“ esmė – kūrybinė laisvė, kurioje gimsta unikalūs kūriniai. Socialinių tinklų eroje, kurioje asmenybė irgi yra prekė, „mix & match“ padeda sukurti išskirtinių projektų, kuriuos vienija tik tai, kad juos sukūrė tas pats žmogus.

 

 

Love_paper_817x700.jpg

„LovePaper.org“ ir „Antalis“ prisipažįsta meilėj popieriui

„Antalis“ nusprendė kartu su menininkais iš www.pa-paperart.com pagaminti „Love paper“ širdies formos dėžutę, panaudodami puikius popierius iš „Antalis Creative Papers“ kolekcijos. Sužinokite, ką turėtų daryti spaustuvės, leidyklos ir visi, kurie dirba su popieriumi, prisipažįstantys mylintys popierių ir norėdami savo komunikacijoje naudoti „Love Paper“ logotipą.
 

Res_Xmas_card_Solar_817x700.jpg

Viskas, ką norėjote sužinoti apie sveikinimo atvirukus

Sveikinimo atvirukai neatsiejami nuo svarbiausių mūsų gyvenimo akimirkų, kurias švenčiam: vestuvių, gimtadienių, krikštynų... Tai ne vien tik graži kortelė, bet ir puiki priemonė nustebinti, sudominti ar tiesiog padėkoti už nuostabią šventę!

 

 

ask-our-experts-02.jpg

562x292_AW_M&M_LT.jpg (MI2_LT)

                         PASIDALINKITE SAVO #ANTALISCREATIVEPOWER

Antalis Instagram