Elektroninės prekybos sprendimai, palengvinantys Jūsų darbą

Galime pasiūlyti elektroninių sprendimų, kaip dar paprasčiau užsisakyti iš „Antalio“. Kreipkitės ir parinksime Jums tinkamiausią!

logistic-contractuel.jpg

Antalis.lt e. parduotuvė

Naudokitės e. parduotuve kada Jums patogu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Ieškokite ir užsisakykite prekes, pasinaudoję patogia paieška; pasitikrinkite, kokias prekes turime sandėlyje; susikurkite savo mėgstamų prekių aplankus; atsisiųskite sąskaitas ar savo užsakymų istoriją; raskite naudingą informaciją apie mūsų produktus.  

EDI (angl. Electronic Data Interchange)

Galime sukurti sąsają tarp „Antalio” ir Jūsų naudojamos elektroninės užsakymų sistemos. Tai suteiktų galimybę ne tik patogiau pateikti užsakymus, bet ir gauti su pristatymu susijusius dokumentus ir sąskaitas faktūras. Tam mes naudojame standartinį protokolą AS1/2.

Prisijungimas prie „Antalio“ saityno tarnybos (angl. web service)

Dar viena EDI sistemų sujungimo galimybė naudojant saityno tarnybą. Be kitų EDI privalumų šis būdas taip pat suteikia galimybę patikrinti prekių atsargas mūsų sandėlyje bei galimybę iškart gauti užsakymo patvirtinimą su pristatymo data. 

Šie sprendimai gali padidinti produktyvumą, palaikyti optimalų atsargų kiekį ir pagerinti jų atsekamumą - peržiūrėkite atsargų kiekį ir tiesiogiai atlikite užsakymus iš „Antalio“ per savo sistemą.