„Antalio“ siekis yra tapti neginčijamu žaliųjų idėjų lyderiu popieriaus pramonėje, nustatančiu aiškius ir suprantamus standartus.

img-green-connection-1.jpg

Žalieji sprendimai

„Antalis“ glaudžiai bendradarbiauja su savo tiekėjais, klientais ir kitomis suinteresuotomis šalimis, siekdamas tinkamai suderinti naujoves, pridėtinę vertę ir rūpinimąsi gamta. Aplinkos apsaugos iniciatyvos diegiamos pačioje grupėje bei vietiniu lygmeniu, kad būtų pasiekti šie 3 pagrindiniai tikslai: • „Antalis“ įsipareigoja tausoti aplinką kasdienėje savo veikloje • Tiekti aplinkai nekenksmingą popierių • Užtikrinti siūlomų produktų atsakingą tiekimą.

Siekdamas skleisti šią žinią ir parengti nuoseklią aplinkos tausojimo strategiją, taikytiną visos grupės mastu, „Antalis“ pristato naują „Green Connection“ koncepciją. Tikime, kad šis ženklas artimiausiu metu taps atpažįstamu ir bus naudojamas ant leidinių, skirtų informuoti klientus apie aplinkosaugą bei bus žymimi visi aplinką tausojantys projektai ir iniciatyvos.

img-green-connection-2.jpg

Green Star System ™

Ši paprasta „žvaigždžių“ skyrimo sistema padės klientams lengviau atrasti aplinkai draugišką popierių. Taikant šią sistemą pateikiama svarbiausia informacija apie pluošto kilmę ir gamybos procesą – tai du pagrindiniai rodikliai, parodantys popieriaus gamybos ciklo poveikį aplinkai. Taip pat „Antalis“, siekdamas stiprinti savo aplinkosauginius įsipareigojimus ir atsekamumą tiekimo grandinėje, sukūrė ANTRAK platformą, skirtą „Antalio“ popieriaus, vaizdinės komunikacijos ir pakavimo produktų tiekėjams.

img-green-connection-6.jpg

Ekologiškų produktų pasirinkimas

Galbūt esate pasiryžę naudoti ekologišką popierių ir taip prisidėti prie tvarios plėtros? Galbūt ieškote naujovių ekologiškų produktų pasiūloje? Remdamiesi įvairiais aplinkosaugos standartais atrinkome Jums vieną didžiausių rinkoje įvairių aplinkai draugiškų produktų asortimentą.

Certifications.jpg

Sertifikatai ir ženklai

Kompanija „Antalis” yra įsidiegusi FSC® ir PEFC™ standartus ir gavusi jų sertifikatus. Esame pirmoji Lietuvoje didmeninė popieriaus pardavimo kompanija sertifikuota pagal FSC® ir PEFC™ sistemas. Tai garantuoja, kad Lietuvos spaustuvėms įsidiegus FSC® ir PEFC™ standartus yra galimybė gauti pagal FSC® ir PEFC™ sistemas sertifikuotą popierių bei kartoną iš vietinio tiekėjo.

Mitai ir tiesa apie popieriaus daromą įtaką aplinkai

Iš graikų kalbos kilęs žodis „mitas“ reiškia pasakojimą, padavimą, kolektyvinį liaudies fantazijos kūrinį. Tokių visuomenės fantazijos kūrinių turime ir apie miškus bei popieriaus pramonę. Jie gali atsirasti dėl įvairių priežasčių – klaidinančios, o kartais tiesiog tendencingos žiniasklaidos informacijos, žinių trūkumo, nesupratimo ir nežinojimo. Sužinokite, kodėl popieriaus pramonė yra viena iš labiausiai atsakingų ir prisidedančių prie miškų atsodinimo.