Kartu su „Antaliu“ atverkite duris į platų popieriaus galimybių pasaulį

Jei Jūs mėgstate popierių ir dirbate su juo kasdien, tai nesvarbu kas esate – leidėjas ar spaustuvininkas, grafikos dizaineris ar marketingo specialistas, menininkas ar amatininkas – „Antalis“ pasiruošęs padėti išsirinkti geriausią, jūsų poreikius ir vizijas atitinkantį produktą.

„Antalis“, galvodamas apie Jus, taip pat paruošė platų paslaugų spektrą, kad Jūsų kelionė popieriaus pasaulyje būtų paprastesnė ir lengvesnė.

Naujienos

Kodėl verta rinktis mus?

home-print-brands_SK.jpgStiprūs prekės ženklai

Bendradarbiaudamas su pirmaujančiais pasaulio gamintojais, „Antalis“ sukūrė platų produktų asortimentą, atitinkantį visus kokybiškai spaudai keliamus reikalavimus. Atraskite pagrindinius mūsų kreidinio ir nekreidinio bei dekoratyvinio popieriaus, vokų, kartono ir lipnių produktų prekės ženklus.

img-antalisgroup-600x400.jpgInovatyvios paslaugos

„Antalis“ siūlo platų paslaugų asortimentą, siekdamas padėti plėtoti Jūsų veiklą ir pritraukti naujų klientų. Konsultavimo, mokymo, sprendimų paslaugos, jų pritaikymas kompanijos poreikiams, dalinimasis geriausia praktika, pridėtinės vertės logistika, internetinės priemonės, klientų aptarnavimo paslaugos.

Epson_printer_Antalio_GDC-resize700x393-crop600x393.jpgGrafinio dizaino centrai

Grafinio dizaino centruose Vilniuje ir Kaune rasite ne tik popieriaus, vaizdinei reklamai ar pakavimui skirtų medžiagų pavyzdžius, bet kviesime jus eksperimentuoti ir mokytis į unikalius praktinius seminarus.

Kauno grafinio dizaino centras – tai įrangos DEMO vieta, kur galėsite ją išbandyti ir susipažinti su mūsų nuolat atnaujinamu ir besikeičiančiu vaizdinės reklamos įrangos asortimentu.

 

Home-print-D2B.jpgd2b iniciatyva

Ši iniciatyva padeda „Antalio“ klientams išnaudoti skaitmeninės spaudos inovacijas ir nepraleisti naujų verslo galimybių. Ši iniciatyva apjungia ne tik platų spektrą skaitmeninei spaudai skirtų produktų, bet ir skatina šios šakos atstovus dalintis patirtimi, žiniomis bei visiems tinklo dalyviams geriausia praktika.

Home-print-green.jpgGreen Connection iniciatyva

„Green Connection“ koncepcija siekia suderinti naujoves ir nuoseklią aplinkos tausojimo strategiją, taikytiną visos grupės mastu. Žinomi perdirbto popieriaus ženklai, tokie kaip COCOON ir CYCLUS, paslaugos bei iniciatyvos padės klientams pasirinkti jų projektams tinkamą ir aplinkai nekenksmingą perdirbtą popierių bei leis įmonėms laikytis atsakingos aplinkosaugos politikos.

Home-print-creative.jpgCreative Power iniciatyva

Popieriaus pasirinkimas – tai kūrybinis procesas! „Creative Power“ iniciatyva padės Jums pasirinkti popierių, kad madingiausios spalvos, skaidrumas, atspalviai, modernios tekstūros ir neįprasti, nauji popieriaus apdailos elementai suteiktų Jums galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius kūrybinius sprendimus.

Pagrindiniai rodikliai pasaulyje. Medžiagos poligrafijai

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Veikiame 31 pasaulio
šalių

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Daugiau nei 110 000 klientų

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Virš 103 logistikos centrų

Naujienos

  • Naujienos
  • Renginiai