Alternative text
Grafinio dizaino centras
Vilniuje ir Kaune

 

Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai, spaudos įrenginiai – dar ne viskas. Grafinio dizaino centre Vilniuje ir Kaune visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

 

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI

Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

 

POPIERIAUS MOKYKLA

Kodėl Popieriaus Mokykla? Popierius bei kartonas yra vienos pagrindinių žaliavų, kurias naudoja spaustuvės, leidyklos ir biurai. Turėdami ilgametę patirtį popieriaus gamybos ir naudojimo srityse, galime suteikti Jums vertingų žinių suprasti, koks skirtingas gali būti popierius ir kartonas. Kodėl yra svarbu pasirinkti tinkamai savo darbams?

Tai 3 dalių dviejų akademinių valandų mokymų ciklas, skirta reklamos agentūrų ir spausdintuvų darbuotojams, rinkodaros vadovams, rinkodaros asistentams, rinkodaros, reklamos, spausdinimo ir dizaino studentams.

POPIERIAUS MOKYKLOS TEMOS:

KREIDINIS POPIERIUS ​

Popieriaus savybių įtaka galutiniam atspausdintam rezultatui;
popieriaus rūšys – stereotipai ir jų laužymas;
pavyzdžiai su spauda ir be jos - geriausiai iliustruojantys „sausa” teorija.

NEKREIDINIS POPIERIUS

Nekreidinio popieriaus rūšys, jų panašumai bei skirtumai;

Tinkamiausias popieriaus parinkimas skirtingiems leidiniams;

Spausdinimo ypatumai ant nekreidinio popieriaus;

Tendencijos, popieriaus mados.

KARTONAS

Koks skirtumas tarp popieriaus ir kartono;

Kartono rūšys, skirtumai tarp jų, savybės bei panaudojimas;

Praktiniai pavyzdžiai iliustruojantys kiekvieną kartono rūšį;

Pavyzdžiai, įkvepiantys kurti.

DEKORATYVINIS POPIERIUS

Kriterijai pagal kuriuos popierius priskiriamas dekoratyvinių kategorijai.

 

Mokymai vyksta Grafinio dizaino centre arba jūsų patalpose.

Kaina 65,00 eur + km

Dviejų akademinių valandų mokymai pasirinkta tema Grafinio dizaino centre 20,00 eur/asm.

Dviejų akademinių valandų mokymai pasirinkta tema jūsų patalpose 80,00 eur + 0,15 EUR/km (jei mokymai vyksta ne Vilniaus mieste)

 

PAVYZDŽIAI

Čia rasite A4 formato popieriaus ir kartono, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

DARBŲ EKSPOZICIJA

Tai nuolat atnaujinama tikrų tikriausia ekspozicija, skirta įkvėpimui, specifinė erdvė kūrybinio mąstymo ir idėjų įgyvendinimo pavyzdžiams. Mūsų darbų ekspozicija padės Jums atrasti tinkamą terpę savo idėjų įgyvendinimui.

 

 

 

 

Susisiekite su popieriaus, vaizdinės reklamos, interjero medžiagų ir įrangos ekspertais!

Nesate tikri dėl savo pasirinkimo ir norėtumėte profesionalios vaizdinės reklamos, interjero medžiagų, popieriaus  ar įrangos specialisto konsultacijos? Mes visada pasiruošę Jums padėti.