Išmanūs pakavimo sprendimai Jūsų verslo iššūkiams

Mes siūlome pakavimo medžiagas, įrangą ir paslaugas, kurios padės Jūsų verslui optimizuoti pakavimo procesą, minimalizuos transportavimo metu patiriamą žalą, pagerins Jūsų klientų aptarnavimą bei sumažins išlaidas.

Galite rinktis iš plataus, daugiau nei 7600 „Antalis“ siūlomų pakavimo produktų asortimento. Jame rasite visko, ko Jums gali prireikti kokybiškam ir saugiam pakavimui: dėžės, lipnios juostos, pakavimo plėvelės, pakavimo įrenginiai ir įrankiai, įvairūs sprendimai ženklinimui ir kodavimui bei kt. Mūsų pakavimo sprendimai Jūsų pakavimo iššūkiams!
 

Packaging-home-img.jpg

400x400_Pakavimo_katalogas.jpg (400x400_Ci=overs_Antalis)

Pakavimo produktų katalogas

Mūsų patirtis Jūsų inovatyviam pakuotės dizainui

Packaging-product-customised-solutions.jpgPersonalizuoti sprendimai

Tegul pakuotė tampa Jūsų vertingiausiu prekės ženklo ambasadoriumi.

Packaging-product-bespoke-solution.jpgIndividualūs sprendimai

Inovatyvūs techniniai sprendimai kad apsaugoti Jūsų gaminius ar prekes.

Mūsų standartinis pakavimo produktų asortimentas

Packaging-product-papers-boards.jpgPopierius ir kartonas

Pakavimui, uždengimui, padėklų perdengimams ir stabilumui – „antislip” popierius, apsaugantis nuo produktų slydimo. Rudas ir baltas pakavimo popierius, platus šilkinio pakavimo popierių ir gofruoto kartono lakštų pasirinkimas.

Packaging-product-cushioning.jpgTūrio užpildai ir apsauginės medžiagos

Apsaugokite prekes transportavimo ir sandėliavimo metu pasirinkdami mūsų produktus: burbulines ir PE putų plėveles, oro pagalvėles, gofruotą kartoną, birias pakavimo granules ir t.t.

Packaging-product-boxes.jpgDėžės ir padėklai

Mes siūlome dėžes iš gofruoto kartono arba plastiko bei įvairių rūšių padėklus efektyviai Jūsų logistikai ir sandėliavimui.

Packaging-product-tapes-glues.jpgLipnios juostos ir klijai

Nuo standartinių iki novatoriškiausių lipnių juostų ir efektyvių klijų, skirtų pakuoti, apsaugoti, fiksuoti, grupuoti ar identifikuoti Jūsų pakuotę.

Packaging-product-mailbox.jpgPakuotė siuntiniams

Vokai, maišeliai, kartoninės tūtos ir praktiška pašto siuntiniams skirta pakuotė iš plataus Antalio asortimento padės saugiai pristatyti Jūsų produktus. Inovatyvūs sprendimai elektroninei prekybai.

Packaging-product-films.jpgPakavimo plėvelės

Optimali Jūsų pakuotės ir prekių ant padėklų apsauga, renkantis tamprias pakavimo plėveles, termo plėveles, plėveles padėklų uždengimui ir dar daug kitų produktų iš plataus mūsų asortimento rankiniam ir mašininiam pakavimui.

Packaging-product-strapping.jpgMedžiagos ir įrenginiai pakuočių surišimui

Produktai, sukurti rankiniam ir automatiniam prekių surišimui bei grupavimui. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginiai bei apsauginiai kampai.

Packaging-product-equipment.jpgPakavimo įrenginiai

Įrenginiai ir įrankiai pritaikyti pramonei - nuo rankinių surišimo tvirtinimo juosta įrenginių iki įrenginių pakavimo linijoms.

Packaging-product-customised-bags.jpgMaišeliai ir pramoniniai maišai

Platus asortimentas popierinių ir polietileninių maišelių bei maišų Jūsų produktų individuliam ar pramoniniam pakavimui.

Packaging-product-food.jpgMedžiagos maisto produktų pakavimui

Platus asortimentas maisto pramonei skirtų pakavimo medžiagų: pergamentinis popierius, kepimo popierius, popieriniai maišeliai, plėvelės bei folija.

Packaging-product-corrosion.jpgApsauginės medžiagos nuo korozijos

Įvairios medžiagos, skirtos apsaugoti Jūsų gaminius nuo korozijos: VCI molekulėmis impregnuota plėvelė arba popierius, VCI molekulėmis pripildyti desikantų maišeliai ir kt.

Packaging-product--labelling.jpgŽenklinimas ir kodavimas

Platus įvairių etikečių spausdintuvų ir ženklinimo įrenginių asortimentas bei jiems skirtos medžiagos. Techninis aptarnavimas.

Mūsų prekinis ženklas

Packaging-home-master-in.jpg

Master'in – tai „Antalio“ tarptautinis prekės ženklas, jungiantis įvairias patikimas pakavimo medžiagas ir įrenginius.
Master'in yra dalis „Antalio“ misijos sukurti profesionalius ir išmanius pakavimo sprendimus, atsižvelgiant į klientų poreikius ir biudžetą.