Mes esame lyderiaujanti didmeninės prekybos popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagomis įmonių grupė Europoje. Mums svarbu darbuotojų profesinis augimas, todėl rūpinamės jų tobulėjimu, daug dėmesio skiriame darbo aplinkai ir mokymams. Sužinokite, kodėl verta prisijungti prie mūsų!

  • Naujų įgūdžių įgijimas visuose karjeros raidos etapuose

Mes tikime asmeniniu augimu. Kiekvienam savo darbuotojui siūlome individualias mokymo programas. Mes norime padėti Jums kurti savo ateitį „Antalyje".

  • Tarptautinė įmonių grupė siūlanti daugybę darbo galimybių

Mes valdome daugiau nei 200 prekių ženklų skirtinguose rinkos segmentuose. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti daug ir skirtingų galimybių vystyti savo karjerą, priklausomai nuo Jūsų įgūdžių ir patirties.

  • Darbas socialiai atsakingoje ir atsidavusioje organizacijoje

Mes siekiame tvaraus augimo, aktyviai prisidėdami prie aplinkosaugos ir visuomenės gerovės.

  • Darbas tarptautinėje aplinkoje

Prisijungę prie mūsų, savo srities lyderio Europoje, turėsite galimybę dirbti įvairiose šalyse, bet kurioje pasaulio vietoje.

  • „Antalio“ kultūra, pagrįsta vertybėmis ir elgsena

Komandinė dvasia - tai dalis mūsų DNR. Kasdien siekiame dirbti aplinkoje, kurioje vyrautų pagarba, atvirumas, sąžiningumas bei bendradarbiavimas. Tai padeda mums kurti pozityvią, ypač efektyvią ir sėkmingą organizaciją.

  • Jūs esate mūsų sėkmės garantas
    Kad ir kokia veikla užsiimtumėte mūsų organizacijoje, Jūsų, kaip asmens ir komandos nario, indėlis yra svarbus ir reikšmingas mūsų darbe.