Coala_interior_film_1440x370px.jpg

 

Coala Interior Film
Norite suteikti savo interjerui naują įvaizdį?

Antalis pristato „Coala" interjero lipnias dekoravimo plėveles jūsų vizijų įgyvendinimui!

„Coala Interior Film" – tai lipnios plėvelės interjero dekoravimui. Galima rinktis iš daugiau nei 470 įvairių spalvų bei realistiškų tekstūrų. Šios medžiagos leidžia daugumą paviršių padengti per rekordiškai trumpą laiką mažesnėmis sąnaudomis. „Coala" plėvelių pagalba galėsite greitai ir ekonomiškai atnaujinti namų, verslo ar viešąsias erdves, baldus, sienas, biurus, virtuves ir daug daugiau!

 

 


Coala interjero dekaravimo plėvelių asortimentas sudarytas iš 9 kolekcijų:

Wood (medis), Solid colours (natūralios spalvos), Leather (oda), Marble (marmuras), Metallic (metalizuoto efekto), Glitter (žėrutis), Natural Stone (natūralus akmuo), Fabric (tekstilė) ir Soft Touch (aksominio paviršiaus). Plėvelę galima klijuoti ant sudėtingų, lenktų ar apvalių paviršių termiškai formuojant (iki 15% jų dydžio). Rekomenduojame pasitelkti profesonalius klijuotojus. Galite užsisakyti tik nuo 2 m ilgio iš daugiau nei 200 gamintojo sandėliuojamų spalvų. Užsakymą pristatysime per kelias darbo dienas! Ritinio plotis - 122 cm.

Daugiau nebekeiskite senų biuro stalų naujais, o atnaujinkite juos apklijuodami odos tekstūros plėvele, kuri atrodys labai realistiškai. Norite perdažyti sienas, bet negalite sau leisti užsidaryti remonto laikotarpiui? Klijuokite ant sienų „Coala Interior Film Fabric“ ir sukursite jaukią bei prabangią aplinką.

Nesvarbu, ar tai būtų privatus būstas ar vieša erdvė su „Coala" interjero dekoravimo medžiagomis darbus galėsite atlikti dienos laikotarpyje, išvengiant dažymo ir intensyvių kvapų.

news_coala_interior_film02.jpg

INTRO_landing_page02.jpg

„Coala Interior Film" ne tik lengva užklijuoti, bet ir paprasta prižiūrėti, jos atsparios UV spinduliams bei atitinka „EuroClass“ nedegumo standartus. „Coala" plėvelės turi tirpiklio pagrindo klijus su „Bubble free” technologija, kuri padeda išvengti oro burbulų klijuojant bei geru, ilgalaikiu lipnumu.

Užsisakykite A5 plėvelių pavyzdžius ir eksperimentuokite atnaujindami paviršius. Taip pat galite įsigyti spalvyną „Maxi Swatch“, kuriame rasite daugiau nei 200 populiariausių spalvų bei tekstūrų.