Įvertinkite daromą poveikį ir būkite teigiamo pokyčio dalimi

Norėdami jums padėti geriau suprasti kokį poveikį aplinkai daro skirtingų rūšių medžiagos, ir tuo pačiu palengvinti sprendimų priėmimą ateityje, sukūrėme Antalis Green Star System™ vaizdinės reklamoms medžiagoms.

Kodėl reikalinga nauja reitingavimo sistema?

Sistema yra paremta visame pasaulyje pripažintu žymėjimu, kurį lengvai gali suprasti ir netechninio išsilavinimo auditorija, kuri nebūtinai yra pasirengusi iššifruoti už šiandieniniame pasaulyje paplitusio „žaliojo“ sertifikavimo slypinčią reikšmę.

Mes turime būti tikri rinkdamiesi ir priimdami sprendimus. Mes turime turėti galimybę pasikliauti faktais ir nešališkais matavimo duomenimis, kad išmatuotume kiekvieno perkamo produkto tvarumo lygį.

Vaizdinės reklamos gamybos srityje tokia sistema jau seniai reikalinga.

 

GSS-Matrice_P6.jpg

Ką mes matuojame?

Kaip ir viešbučių versle - įvertinimas žvaigždutėmis nėra pagrįstas emocijomis ar kieno nors spėjimu. Vertinamas vykdomas griežtai atsižvelgiant daugybę nustatytų kriterijų, kurie turi atitikti normas.

Panašiai veikia ir Green Star System ™ – analizuojama informacija apie pluošto kilmę ir gamybos procesą – tai du svarbiausi rodikliai, parodantys popieriaus gamybos ciklo poveikį aplinkai.

 

 

Žaliava

Žemesnis reitingas suteikiamas toms medžiagoms, kurios pagamintos iš pirminio iškastinio kuro – pagrinde, tai plastikai. Tuo tarpu aukštesni balai skiriami atsinaujinančioms medžiagoms, o visų aukščiausi balai - produktams, pagamintiems iš perdirbtų medžiagų.


Produktai gali būti pagaminti iš neperdirbtų / pirminių žaliavų arba iš perdirbtų medžiagų, kurios buvo panaudotos anksčiau, o po to, pritaikius technologijas buvo pagamintas naujas produktas.


Žaliavos gali būti gaunamos iš mineralinių ar iškastinių (neatsinaujinančių) šaltinių arba iš atsinaujinančių/ biologinių šaltinių.

4 pasirinkimai:

NEPERDIRBTA IŠKASTINĖ medžiaga yra angliavandenilis; pvz. anglis, dujos – ne augalinės kilmės medžiaga, gaunama iš neperdirbtos/pirminės žaliavos.

NEPERDIRBTA ATSINAUJINANTI IR BIOLOGINĖS KILMĖS medžiaga, gaunama iš augalų, kurių pagrindas yra fotosintezė. Pagaminta iš neperdirbtos/pirminės žaliavos.

PERDIRBTA IŠKASTINĖ medžiaga – jau naudota ir perdirbimo proceso pagalba sugrąžinama pakartotiniam naudojimui.

PERDIRBTA ATSINAUJINANČIŲ IR BIOLOGINIŲ ŠALTINIŲ medžiaga – jau naudota ir perdirbimo proceso pagalba sugrąžinama pakartotiniam naudojimui.

 

 

Gyvavimo ciklo pabaiga

Panagrinėkime, ką galime daryti su produktu, kai jis panaudojamas. Pavyzdžiui, ar sunku jį perdirbti? Ar jame yra žalingų medžiagų, kurios neatitinka EU REACH reikalavimų?

 

MAŽA GALIMYBĖ PERDIRBTI – produktas, kurį sunku perdirbti dėl tam tikrų dizaino bei gamybos sprendimų arba dėl ribotų perdirbimo linijos galimybių. Tai susiję su medžiagomis, kurios susideda iš kelių skirtingų žaliavų arba kurios turi papildomų sudėtinių dalių, tokių kaip klijai, priedai.

VIDUTINĖ GALIMYBĖ PERDIRBTI – produktas, kurį sunku perdirbti dėl ribotų perdirbimo linijos galimybių, kai tai yra specifinis perdirbimo procesas, kuris nėra plačiai paplitęs Europos Sąjungoje. Tai susiję su medžiagomis, pagamintomis iš vieno tipo polimerų, pvz. PVC arba PU..

DIDELĖ GALIMYBĖ PERDIRBTI – kai galimas efektyvus perdirbimo procesas, kuomet plastiko atliekos perdirbamos ir naudojamos naujiems naudingiems produktams. Dažniausi pavyzdžiai: PET, PP, PE.

REACH – tai Europos Sąjungos priimtas reglamentas, skirtas pagerinti žmonių sveikatos ir aplinkos apsaugą nuo rizikos, susijusios su toksiškomis cheminėmis medžiagomis..

 

 

Prasmingi veiksmai šiandien

Imtis atsakingų veiksmų kaip niekad svarbu. Taip pat gerai, kai galime juos parodyti. Be to, šiandieniniai vartotojai ir mąstantys lyderiai teisėtai reikalauja pažangos. Naudodami aukštesnį vertinimą turinčius produktus, jūs galite parodyti rezultatus ir įrodyti savo klientams bei suinteresuotoms šalims, jog ėmėtės prasmingų veiksmų, kad sumažintumėte poveikį aplinkai..

Mūsų e. prekyboje jūs rasite visų vaizdinės reklamos medžiagų reitingavimą pagal Green Star System™. Dabar kartu mes galime pasirinkti bei pasiūlyti jūsų klientams tvaresnes alternatyvas.

 

 

Ar taps tai šios veiklos srities rytojaus norma?

Šiandien mes taikome Green Star System™ visam mūsų vaizdinės reklamos medžiagų asortimentui. Ateityje tikimės išplėsti šią sistemą pas savo partnerius ir tiekėjus. Sieksime, kad Green Star System™ būtų šios visos srities standartas.

 

Kreipkitės į mus! Mūsų specialistai yra pasiruošę aptarti jūsų poreikius, įvertinti jūsų šiuo metu naudojamus produktus ir rekomenduoti geriausias alternatyvas sklandžiam perėjimui renkantis ekologiškas alternatyvas.