Mūsų Manifestas. Veikime kartu siekdami
tvaresnės vaizdinės reklamos sprendimų!

Aplinka šaukiasi mūsų pagalbos. Mes tai žinome. Mūsų klientai tai žino. Jų klientai tai žino. Kaip vienas didžiausių vaizdinės reklamos medžiagų tiekėjų rinkoje, mes, o tai yra ir jūs, visi mūsų ir jūsų klientai bei partneriai turime siekti ir suvaidinti svarbų vaidmenį, kad ši sritis taptų labiau draugiška aplinkai.

green-sustainability-v3.jpg

RIMTIEMS POKYČIAMS REIKIA SUTELKTŲ VISŲ DALYVIŲ PASTANGŲ.

Atėjo laikas sparčiau pereiti prie aplinkai draugiškų vaizdinės reklamos medžiagų naudojimo. Tai daug daugiau nei vizija. Tai – mūsų įsipareigojimas. Ir tai naudinga ne tik planetai. Vartotojai reikalauja atsakingos praktikos. Tie, kurie imsis veiksmų šiandien, bus geriau pasiruošę rytojui.

 

GERA ŽINIA TA, KAD BŪTI ATSAKINGU YRA PAPRASČIAU, NEI ATRODO.

Siekdami prasmingų vaizdinės komunikacijos pokyčių, mes sukūrėme sistemą, kurioje tarpusavyje dera atsakingi šaltiniai, ekologiški produktai su objektyvia vertinimo sistema ir specialiu komandos palaikymu, visiems klientams siūlant sklandų perėjimą prie tvarumo.

raindrop.jpg

Atsakingo tiekimo plėtra

„Antalis“ žengia tvaraus tiekimo grandinės valdymo priešakyje. Nuo 2013 m. mes plėtojame atsakingą tiekimo grandinės valdymą. Tam sukūrėme internetinę platformą ANTRAK, kurioje pateikta išsami tiekėjų informacija apie tiekėjų įmonių socialinę atsakomybę, produktų atitikties sertifikatus (įskaitant visiško atsekamumo) ir susijusius gamybos sertifikatus.

Objektyvios vertinimo sistemos sukūrimas

Mes norime pasiekti dar daugiau. „Antalis“ yra įdiegęs aplinkai nekenksmingų produktų, atitinkančių griežtus aplinkosaugos reikalavimus žymėjimo sistemą Green Star System™ kurioje nurodoma svarbiausia informacija apie pluošto kilmę ir gamybos procesą bei kiekvienam popieriaus produktui suteikiama žvaigždė, vertinant nuo 0 iki 5, atsižvelgiant į ekologinius rodiklius. Mes išplėtėme šią vertinimo sistemą, įtraukdami ir vaizdinės reklamos medžiagų produktus. Mūsų tikslas yra kartu su jumis eiti į priekį, ieškant tvarių sprendimų ir suteikti jums informaciją, kuria galėtumėte pasidalinti su savo klientais. Siekiame, kad iki 2030 m. 75 % mūsų parduodamų produktų būtų įvertinti 3 ar daugiau žvaigždžių.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Tinkami produktai

Kartais plastikas yra išties fantastiškas pasirinkimas. Tiesą sakant, kartais jis yra net ekologiškai teisingas pasirinkimas, pavyzdžiui, gaminant iš jo šilumą atspindinčias langų plėveles ar apdailos medžiagas, siekiant išvengti energetiškai nuostolingos pastatų renovacijos. Tačiau žvelgiant plačiau tampa akivaizdu, kad reikia kuo skubiau pereiti nuo iškastinių medžiagų naudojimo prie gamtai draugiškų, perdirbamų ar tvarių sprendimų.

Mes siūlome ekologiškai atsakingas alternatyvas daugumai vidaus ir lauko vaizdinės reklamos sprendimų, išlaikant ar nepabloginant esamų gaminių savybių. Jus nustebins ekologiškų sprendimų, į kuriuos investavome, kokybė.

Sklandus perėjimas

Norite būti atsakingesnis verslas, tačiau turite pagrįstų rūpesčių dėl biudžeto, procesų ir kokybės? Mes žinome, kiek daug visko reikia apgalvoti ir koks sudėtingas gali būti šis perėjimas.

Mūsų tvarumo specialistai yra pasirengę susėsti su jumis prie vieno stalo, išklausyti jus, suprasti jūsų poreikius, ieškoti naujų alternatyvų ir padėti jums pereiti prie ekologinių alternatyvų, kurios yra paprastos, efektyvios ir perspektyvios, siekiant ilgalaikės sėkmės.

 

leaf.jpg


 

dandelion.jpg

Ar leisitės su mumis į šią kelionę?

Vien mūsų pastangų tam neužteks. Mes negalime to padaryti vieni ir nepadarysime to vienu žingsniu. Mes turime bendrą tikslą kurti pasaulį, kuriame naudoti aplinkai draugiškas vaizdinės reklamos medžiagas būtų etalonas.

Mūsų laukia daug darbo. Kaip pirmaujanti įmonė rinkoje, mes padėjome pamatus ateities darbams. Dabar tikimės, kad jūs padėsite mums pasiekti realių pokyčių. Ženkime kartu pažangos link!

 

 

Kreipkitės į mus! Mūsų specialistai yra pasiruošę aptarti jūsų poreikius, įvertinti jūsų šiuo metu naudojamus produktus ir rekomenduoti geriausias alternatyvas sklandžiam perėjimui renkantis ekologiškas alternatyvas.

gss-low.jpg
Green Star System

Norėdami jums padėti geriau suprasti kokį poveikį aplinkai daro skirtingų rūšių medžiagos, ir tuo pačiu palengvinti sprendimų priėmimą ateityje, sukūrėme Antalis Green Star System™ vaizdinės reklamoms medžiagoms.
 

gss-low2.jpg
Aplinkai draugiški produktai

Mes siūlome ekologiškai atsakingas alternatyvas daugumai vidaus ir lauko vaizdinės reklamos sprendimų, išlaikant ar nepabloginant esamų gaminių savybių. Jus nustebins ekologiškų sprendimų, į kuriuos investavome, kokybė.
 

 

gss-low3.jpg

Antrak
UAB „Antalis“, siekdamas stiprinti savo aplinkosauginius įsipareigojimus ir atsekamumą tiekimo grandinėje, sukūrė ANTRAK platformą, skirtą „Antalio“ popieriaus, vaizdinės komunikacijos ir pakavimo produktų tiekėjams.