„Antalis“ siūlo ekologiškai atsakingas alternatyvas daugumai vidaus ir lauko vaizdinės reklamos sprendimų.

 

Mes jums siūlome inovatyvius produktus, tokius kaip kartonas, kuris tvirtumu prilygsta plastikui ar tekstilė, pagaminta iš perdirbtų plastiko butelių. Šie produktai užtikrina aukštą spaudos kokybę, išlaiko atsparumą dėvėjimuisi, o tuo pačiu saugo supančią aplinką ir palaiko jūsų socialinės atsakomybės įsipareigojimus.

 

Mūsų Green Star System™ žymėjimo sistema leis jums mūsų internetinėje parduotuvėje rasti tvaresnes alternatyvas daugumai vidaus ir lauko vaizdinės reklamos sprendimų. Pasinaudokite tuo!

 

Ar žinojote, kaip lengva vietoj plokščių iš PVC pradėti naudoti aukštos kokybės kartono plokštes, kurios yra 100% perdirbamos? Vietoj kietųjų kompozicinių plokščių rinktis atsparias ir lengvas gofruoto kartono ar korio struktūros plokštes, kurias galite naudoti net lauko sąlygomis! Pakeiskite medžiagas iš PVC tvaresnėmis alternatyvomis, rinkitės tekstilę ir atraskite mūsų alternatyvias, bet ne mažiau efektyvias medžiagas, pagamintas iš 100% perdirbtų PET butelių.

 

Vietoj tentinės medžiagos iš PVC galite naudoti labiau aplinką tausojančią tekstilę. Pakeiskite naudojamas PVC medžiagas tvaresnėmis, bet ne ką mažiau efektyviomis medžiagomis, pagamintomis iš 100% perdirbtų PET butelių.

 

 

Application:

point of sales signage


Most often
PVC foam board

 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_2.png

 

 
green-arrow.png
 

Replace with a paper-based
displayboard or honeycomb board
with recycled content such as Coala Air Board

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_5.png

 Applications:

Indoor window decoration


Self-adhesive PVC

 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_1.png

 

 

green-arrow.png
 

 

Replace with a self-adhesive paper
such as Coala Paper Stick

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_3.png

 

Applications:

Indoor hanging banner

Reach
PVC Banner
 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_1.png
 
 
green-arrow.png
Textiles
 
 
GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_3.png

 

 
 
green-arrow.png

 


Replace with
Textiles made of 100% recycled PET yarns
such as Coala Textile Frontlit Recycled

GREEN STAR SYSTEM_4.jpg

 

 

 
 

 

Ir tai tik keletas pavyzdžių, kuriuos mes pateikėme. „Antalis“ nuolat ieško ir renkasi inovatyvius, tvarius ir efektyvius vaizdinės reklamos medžiagų sprendimus.

 

Atraskite mūsų gamtai draugiškų vaizdinės reklamos medžiagų pasirinkimą ir veikime kartu, siekdami tvarumo vaizdinės reklamos gamybos srityje.