Easychoice-master.jpg

Vaizdinės reklamos pavyzdžiai jūsų projektams

Pasinaudokite „easychoice“ paslauga ir užsisakykite medžiagų pavyzdžius su spauda arba be, bei spalvynus ir atraskite naujas medžiagas mūsų plačiame asortimente savo idėjų įgyvendinimui.

viscom-services-easychoice.jpg

Mes pagaminome pavyzdžius su spauda ant kiekvienos medžiagos, kad klientas galėtų įvertinti spaudos kokybę bei susipažinti su dideliu vaizdinės reklamos medžiagų plačiaformatei spaudai asortimentu.

img-easy-choice-3.jpg

Pavyzdžių užsakymas

Užsisakyti pavyzdžius galite užpildę formą internete, atvykę į mūsų Grafinio dizaino centrą, paskambinę klientų aptarnavimo vadybininkams arba parašę laišką.

  • Norėdami užsisakyti pavyzdžius skambinkite klientų aptarnavimo komandai tel. 8 5 2649 649.
  • Norėdami apžiūrėti pavyzdžius Grafinio dizaino centre rašykite gdc@antalis.com

Viscom_600x400.jpg

Vaizdinės reklamos medžiagų pavyzdžių kolekcija „PRINT YOUR IMAGINATION“

Tai pavyzdžiai su spauda ant kiekvienos vaizdinės reklamos medžiagos esančios mūsų asortimente ir skirtos plačiaformatei spaudai.

  • Pilna kolekcija – 7 cm storio segtuvas kietu viršeliu su pavyzdžiais iš 6 produktų grupių, kurių kiekviena atskirta skirtukais.
  • Produktų grupės kolekcija – 2 cm storio segtuvas kietu viršeliu su skirtuku vienos konkrečios produktų grupės pavyzdžiams.
  • Atskiri A5 dydžio pavyzdžiai – įdedami į kartoninį voką.

img-easy-choice-2.jpg

Pavyzdžių knygelės ir vėduoklės

Tai lengvai naudojama priemonė, suteikianti Jums galimybę susipažinti su įvairiais „Antalio“ sukauptais pavyzdžiais, akimirksniu paliesti ir įvertinti spalvas bei tekstūras.