antalis-academy-logor.jpg

Antalio Akademija: dalijimosi žiniomis centras

Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas vaizdinės reklamos medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai. Pasinerkite į gyvą ir smagų mokymąsi kiekvieną kartą.

img-antalis-acadamey.jpg

Nuo „Popieriaus mokyklos“ pradedantiesiems iki automobilio apklijavimo mokymų profesionalams – visa tai rasite „Antalio akademijoje“.

academy_total_covering_970x376.jpg

„Antalio akademija“ pristato automobilių apklijavimo mokymus

Tai vienos arba dviejų dienų mokymai. Mokymus veda plėvelių gamintojų sertifikuoti specialistai. Mokymų metu gaunate ne tik žinių apie produktus, bet ir praktiškai mokotės pilno automobilio apklijavimo subtilybių su skirtingų rūšių pėvele, sužinosite apie skirtingus būdus kaip apklijuoti veidrodėlius ir kitas sudėtingesnes zonas.

academy-decoupe-xy-970x376.jpg

„Antalio akademija“ pristato „Popieriaus mokyklą“

Tai keturių paskatų ciklas, kur pasakojame apie popieriaus gamybą, jo sandarą, savybes ir apdorojimą, tinkamą spaudą bei kitą naudingą ir reikalingą informaciją apie popierių. Kartą per ketvirtį galėsite sudalyvauti vienoje iš šių paskaitų: „Kreidinis popierius“, „Nekreidinis popierius“, „Dekoratyvinis popierius ir įrišimo medžiagos“, „Kartonas“.

Apgailestaujame, bet artimiausiu metu mokymų nenusimato.