creative-power-409x211.jpg

Mes padedame dizaineriams ir prekių ženklams rasti tinkamą popierių

Pasirinkdami dekoratyvinį popierių vietoj įprastinio kreiduoto ar nekreiduoto, Jūs galite ne tik sustiprinti įvaizdį, bet ir perduodama žinutė gali tapti aktualesne, veiksmingesne ir reikšmingesne. Štai todėl Jums pristatome mūsų iniciatyvą „Antalis Creative Power“, kuri apjungia didelį „Antalio“ produktų ir susijusių paslaugų asortimentą. Madingos vyraujančios spalvos, metališkas žvilgesys ir skaidrumas, įvairūs atspalviai, moderni tekstūra ir neįprasti, nauji popieriaus apdailos elementai suteiks galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius kūrybinius sprendimus, kad informaciją ar siunčiamą žinią perduotumėte tikrai išradingai. Mes norime padėti Jums pasirinkti popierių tinkamai.

img-creative-1.jpg

Didžiausias dekoratyvinio popieriaus asortimentas

Tai plačiausia „Arjowiggins“ popierių kolekcija, kurioje rasite šiuolaikinių modernių pilkų atspalvių „Conqueror“ paletę, pastelinių atspalvių „Curious Metallics“ kolekciją, išplėstą iki 48 spalvų spektro „Keaykolour“ asortimentą ir naujovių vedamas „Curious Alchemy“ spalvas. Galite derinti tarpusavyje, parinkti priderintus vokus ar užsisakyti pagal pageidavimą.

 

img-creative-2.jpg

Ieškot įkvėpimo? Užsukite į mūsų Grafinio dizaino centrą!

Nesvarbu kur bebūtumėt, Paryžiuje ar Vilniuje, rasite „Antalio“ salonus, kur įkvėpimo gali pasisemti visi ieškantys. Lietuvoje Grafinio dizaino centrai yra Vilniuje ir Kaune, kur galite ne tik pamatyti popieriaus ir gaminių pavyzdžius, bet ir gauti patarimų ar sudalyvauti mokymuose.

600x400_Konsultacijos.jpgPopieriaus ekspertai

Norėdami Jums padėti iš didžiulio popieriaus asortimento išsirinkti būtent Jūsų projektams reikalingą popierių ar kitas medžiagas, mes subūrėme ekspertų komandą. Tai daugiau nei 100 profesionalų 38 šalyse. Šie aukštos kvalifikacijos konsultantai patars Jums ir papasakos ne tik apie medžiagų pasirinkimo bei pritaikymo galimybes, bet ir supažindins su naujausiomis tendencijomis rinkoje.

 

img-creative-4.jpgIšsirinkite popierių ir gaukite pavyzdžius

Išsirinkote popierių, bet nežinote kaip atrodys jau įgyvendinta Jūsų idėja? Tam „Antalis“ sukūrė „Dummy“ paslaugą – tai ypač naudinga leidinių maketų dirbtuvė. Čia galite užsisakyti planuojamo spausdinti leidinio maketą (angl. „dummy“ reiškia lėlę arba gaminio maketą, pavyzdį). Galėsite jį liesti, tyrinėti, įvertinti leidinį be spaudos, pasirinkti norimą popieriaus rūšį, lyginamąjį svorį, įrišimo, susegimo ar lankstymo būdą, įspaudus ir kitas svarbias detales.

Ar žinojote?