img-services-packaging-consul-8.jpgKonsultacijos

Bendradarbiaukite su mūsų pakavimo konsultantais. Padėsime optimizuoti išlaidas ir pakavimo proceso efektyvumą. Mūsų specialistai ir produktų ekspertai įvertins ir pasiūlys pakavimo sprendimą, geriausiai atitinkantį jūsų verslo iššūkius. Pasinaudokite mūsų specialistų paslaugomis ir investuokite į pakavimo procesų optimizavimą.

img-services-packaging-consul-7.jpg

img-services-packaging-consul-1-2.jpgMūsų specialistai, pasirinkus „packCONSULT“ paslaugą, padės kompleksiškai įvertinti jūsų vidinės logistikos veikimą, pakuotę ir procesus. Tai leis mums nustatyti sritis, kurias reiktų tobulinti ir surasti jūsų verslui tinkamiausius sprendimus.

img-services-packaging-consul-2-2.jpgMes padėsime jums surasti geriausią sprendimą, kaip apsaugoti ir sutvirtinti jūsų pakuotę bei sumažinti plėvelės sunaudojimą.

img-services-packaging-consul-3-2.jpgMes patarsime ir padėsime išsirinkti labiausiai jūsų „žalius" reikalavimus atitinkančias medžiagas ir sprendimus iš plataus mūsų produktų asortimento.

img-services-packaging-consul-4-2.jpgMes suteiksime jums žinių apie tai, kaip galite užtikrinti savo produktų apsaugą transportuojant.

img-services-packaging-consul-5-2.jpgMes suteiksime žinių, kaip apsaugoti jūsų produktus iš metalo nuo korozijos transportavimo ar sandėliavimo metu.

Pakavimo sprendimo pasirinkimo atvejų analizė

img-services-packaging-consul-6.jpg„Seabrooks“ traškučiai. Atvejo analizė.

„Rezultatai buvo puikūs ir mes galėjome pajusti realias naudas gamyboje ir ekonominį efektyvumą. Buvo aišku, kad investuodami į naują įrangą ir pradėję naudoti aukštesnės kokybės tamprią pakavimo plėvelę, mes ne tik padidinsime našumą, bet ir sumažinsime išlaidas pakavimui.“

Lee Burkill, „Seabrooks“ traškučių gamybos vadovas

Res_SealedAir_InstapakQuick_580x280.jpg „Sealed Air Instapak“ putų panaudojimas. Atvejo analizė.

„Antalis Latvia“ pasiūlė automobilių pramonės klientui jautrių pažeidimams detalių pakavimui naudoti „Sealed Air Instapak“ putas. Klientas anksčiau naudojo birias užpildo medžiagas, kurios transportavimo ir sandėliavimo metu buvo linkusios judėti pakuotėje. Tai įtakojo prekių pažeidimus transportuojant ir su tuo susijusias itin dideles grąžinimo išlaidas bei nepatenkintą galutinį vartotoją. „Antalio“ pasiūlytas produktas „Sealed Air Instapak“ išsprendė šią problemą, eliminavo grąžinimo išlaidas, nes gaminiai galutinį vartotoją nuo šiol pasiekia puikios kokybės įveikę ilgą ir sudėtingą transportavimo ciklą.