Sveikinimo atvirukai neatsiejami nuo svarbiausių mūsų gyvenimo akimirkų, kurias švenčiam: vestuvių, gimtadienių, krikštynų... Tai ne vien tik graži kortelė, bet ir puiki priemonė nustebinti, sudominti ar tiesiog padėkoti už nuostabią šventę!

Sveikinimo atvirukai neatsiejami nuo svarbiausių mūsų gyvenimo akimirkų, kurias švenčiam: vestuvių, gimtadienių, krikštynų... Tai ne vien tik graži kortelė, bet ir puiki priemonė nustebinti, sudominti ar tiesiog padėkoti už nuostabią šventę!

img-gretting-card.jpg

papers_640x426.png

Poligrafiniai produktai

Sveikinimo atvirukui skirto popieriaus parinkimas, kūrybingas dizainas – tai būdas parodyti, kokia asmenybė esi.

Platus „Antalio“ dekoratyvinio popieriaus spalvų, paviršių, tesktūrų pasirinkimas tiks patiems įvairiausiems sumanymams.

img-gretting-card-2.jpg

Užtenka tik žvilgsnio, kad popierius sukeltų pasitikėjimo ir elegancijos pojūtį!

Sveikinimo atvirukai gali būti subtili, elegantiška detalė. Dekoratyvinio popieriaus Conqueror klasikinis tekstūrų bei baltų ir pilkų atspalvių asortimentas yra puikus pasirinkimas. O jei siekiate dar didesnio įspūdžio pasitelkdami gilias tradicijas turinčią „letterpress” spaudos techniką, tuomet Conqueror Connoisseur 100% Cotton, kaip tik tai, ko jums reikia.

Pažadinkite jausmus!

Renkantis popierių sveikinimo atvirukams pažadinti jausmus padeda unikalus pojūtis liečiant, subtilus vizualinis efektas ar ypatinga spalva. Dekoratyvinio popieriaus Curious Collection asortimentas praplečia suvokimo ribas visomis kryptimis: spalva, pojūtis liečiant ir vizualinis efektas. Yra net šešios skirtingos pasirinkimo galimybės: Matter, Metallics, Skin, Touch, Translucents ir naujausia inovacija asortimente – Curious Alchemy.

img-gretting-card-4.jpg
 • Curious Translucents

Kai norisi pridėti šiek tiek elegancijos ar tiesiog papildomą žinutę prie sveikinimo atviruko, tą išties subtiliai padės padaryti permatomas popierius. Jei norisi daugiau kūrybiškų variantų, tuomet pagalvokite apie kelis skirtingų spalvų bei atspalvių dekoratyvinio popieriaus Curious Translucents sluoksnius. 

 • Curious Skin

Šis unikalaus paviršiaus, gilių matinių spalvų dekoratyvinis popierius yra tikras malonumas ne tik jūsų akims, bet ir jūsų pirštų galiukams. O unikalus „anti-fingerprint“ apdorojimas leidžia nesibaiminti, kad naudojant šį popierių, liks pirštų atspaudai. 

 • Curious Metallics

Natūralios, vos juntamos tekstūros paviršius sustiprina dekoratyvinio popieriaus Curious Metallics metalinį žvilgesį. Norėdami sveikinimo atviruko vestuvėms ar krikštynoms galėsite rinktis iš plataus žėrinčių pastelinių spalvų asortimento. 

 • Curious Matter

Lyg liestumėte delnu švelnų smėlį – toks jausmas aplanko liečiant dekoratyvinio popieriaus Curious Matter paviršių. Pridėkite spalvų ir būkite tikri, kad sveikinimo atvirukas, atspausdintas ant šio popieriaus, gavėjui paliks neišdildomą įspūdį. 

 • Curious Alchemy

Nelygaus, penkis pagrindinius metalus atkartojančio paviršiaus popierius labiausiai tiks, jei siekiate stipraus urbanistinio stiliaus įspūdžio. 

 • Curious Touch  

Tikrai negalėsite atsispirti švelniam šio popieriaus prisilietimui. 

img-gretting-card-3.jpg

Išsiskirkite spalvomis!

Nuo pastelinių atspalvių iki ryškių raudonos, rožinės, mėlynos ir žalios spalvų – dekoratyvinio popieriaus Pop‘Set paletė padės, kad ir kokios spalvos ieškote. Ypatingai lygus, natūralus nekreidinis paviršius užtikrins puikius spaudos rezultatus ir malonų pojūtį liečiant.


Dar vienas klasikinių sveikinimo atvirukų elegancijos požymis – popieriaus paviršiaus tekstūra bei raštas.

Dekoratyvinio popieriaus Rives asortimentas pasižymi ypatingai didele skirtingų tekstūrų įvairove.

 • Rives Dot: tikslus geometrinis smulkių taškelių raštas.
 • Rives Design: tinklą primenanti tekstūra.
 • Rives Laid: klasikinis bangelių raštas.
 • Rives Shetland: tekstūra subtiliai primenanti vilnos audinį.
 • Rives Linear: tikslių, smulkių linijų raštas.
 • Rives Tweed: klasikinio audinio tekstūra.


Laikui nepavaldus, bet šiuolaikiškas Rives skirtingų stilių atvirukams suteiks skirtingą įvaizdį, nuo geometriškai tikslaus iki tekstiliškai jaukaus. Išskirtinė Rives Laid taškelių tekstūra suteiks modernumo, o Rives Tradition - tradicinio santūrumo.

img-gretting-card-6.jpg

img-gretting-card-7.jpg

 

 

Popierius ir derantys vokai

Vokai, kuriuos renkatės, yra ne mažiau svarbūs nei tai, ką į juos dedate. Jie turi sužadinti smalsumą, norą atidaryti ir pasižiūrėti, kas yra viduje.
Antalio asortimente rasite vokų pačių įvairiausių formatų, spalvų ar paviršių.

Skaitmeninė spauda – lengvas būdas jūsų sveikinimo atviruką padaryti asmenišką.

 • Sveikinimo atvirutės gavėjas pasijus išties ypatingas, jei atvirutėje pamatys jam skirtą nuotrauką ar asmeninę žinutę.
 • Specialūs efektai, atspausdinti skaitmeniniu būdu, sveikinimo atvirutę gali padaryti dar labiau asmenišką.
 • Baltas dažas, iškili spauda, folija, metalizuotas ar fluorescencinis dažas – tai tik keletas pavyzdžių, kaip dar skaitmeninė spauda gali prisidėti prie jūsų sveikinimo atviruko unikalumo.