D.U.K. - prekių pristatymas

Peržiūrėkite dažniausiai užduodamus klausimus, ieškokite atsakymų į savo klausimus apie prekių pristatymą.

„Antalis“ UAB siūlo kelis pristatymo būdus: standartinį pristatymą visoje Lietuvoje, „Express" pristatymą Vilniuje ir Kaune, taip pat atsiėmimo iš sandėlio galimybę.

 
Atsiėmimas iš sandėlio

Prekes, esančias Vilniaus sandėlyje, galite atsiimti tą pačią darbo dieną, o esančias Rygos sandėlyje, sekančią darbo dieną 09:00 – 18:00 val. adresu Graičiūno g. 38, Vilniuje.

Užsakymus, siekiančius 30,00 € be PVM iš sandėlio (A. Graičiūno g. 38, Vilnius) galite atsiimti nemokamai (mažesniems užsakymams taikomi mažų užsakymų aptarnavimo mokesčiai).

 

Standartiniai pristatymo terminai

·         Vilniuje

Jei užsakymas priimtas:
iki 13:00 val. - prekės pristatomos tą pačią darbo dieną iki 17:30 val.; 

nuo 13:00 val. iki 17:00 val. - prekės pristatomos kitą darbo dieną iki 13:00 val.

·         Kaune

Jei užsakymas priimtas:
nuo 8:00 iki 17:00 val., tai prekės pristatomos kitą darbo dieną iki 18:30 val.
po 17:00 val.- prekės pristatomos per 2 darbo dienas.

·         Klaipėdoje

Prekės pristatomos kitą darbo dieną iki 18:00 val. Užsakymo pateikimo terminas pirmadieniais - ketvirtadieniais iki 15:00 val., penktadieniais iki 14:00 val. (viena darbo diena prieš pristatymą).

·         Kituose Lietuvos miestuose

Prekės pristatomos kitą darbo dieną iki 18:00 val. Užsakymo pateikimo terminas pirmadieniais - penktadieniais iki 12:00 val.

·         Prekes užsakius iš „Antalio” centrinio sandėlio Rygoje

Vilniaus ir Kauno klientams jos standartiškai pristatomos sekančią darbo dieną, kituose miestuose - per dvi darbo dienas.

·         Pristatymas Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų (ne Vilniaus ir Kauno) klientams tiesiai iš centrinio sandėlio Rygoje 

Užsakymus pateikus iki 14:00 val., prekės pristatomos sekančią darbo dieną iki 18:00 val., skubos atveju prašome pasikonsultuoti.

 

Pristatymo grafikas Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų (ne Vilniaus ir Kauno) klientams gali keistis, priklausomai nuo užsakymų skaičiaus.

Užsakymams siekiantiems 200 € be PVM pristatymas nemokamas (mažesniems užsakymams taikomi mažų užsakymų aptarnavimo mokesčiai).


Skubaus pristatymo paslauga „Express" 

 

Užsakymams iki 3 eilučių, 5000 kg galimas „Express" pristatymas Vilniuje (23 € be PVM) ir Kaune (65 € be PVM).

„Express" prekių pristatymo tiesiogiai iš gamintojo kaina derinama individualiai.

 

·         Vilniuje ir Vilniaus rajone

Užsakymus pristatysime ne vėliau kaip per 3 val. nuo užsakymo priėmimo. 

·         Kaune

Užsakymus pristatysime ne vėliau kaip per 4 val. nuo užsakymo priėmimo.

 

Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje pagal standartinį pristatymo grafiką, kai iš „Antalio” įsigytų prekių suma siekia 200 € be PVM. Minimalus užsakymas yra 30,00 € be PVM. Apie mažų užsakymų aptarnavimo mokesčius galite sužinoti skyriuje D.U.K. - Mažų užsakymų aptarnavimo mokestis.

Papildomai galite pasirinkti ir kitų paslaugų, tokių kaip rankinis prekių iškrovimas, išnešiojimas patalpose, perpakavimas ir kt. Daugiau apie papildomas paslaugas sužinosite paslaugų skyriuje arba susisiekdami su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Taip, iš anksto sutarus, prekes galite atsiimti „Antalio" biure adresu Ukmergės g. 280, Vilniuje arba Kauno Grafinio Dizaino centre adresu Raudondvario pl. 106, Kaune.

 

Galite peržiūrėti visus savo „Antalis“ UAB užsakymus ir stebėti jų eigą įėję į „Mano paskyra“ ir skiltyje „Mano užsakymai“ pasirinkę „Užsakymų istorija". Čia jūs matysite ne tik internetinius, bet ir kitus užsakymus - pateiktus telefonu ar el. paštu. Patogios filtravimo galimybės pagelbės norint lengvai rasti konkrečius užsakymus.

Dar nesate prisijungę prie „Antalis“ UAB e. parduotuvės? Junkitės dabar.

 

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Užpildykite užklausos formą ir mes jums atsakysime.