„Antalis“  didmeninės prekybos popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagomis bei švaros ir higienos prekėmis lyderis Europoje.

antalis-group-5.jpg

img-antalis-group-2.jpgAntalio korporatyvinis puslapis

 

img-antalis-group-3.jpgMūsų ĮSA strategija

Kas mes esame?

„Antalis“ tapo „Kokusai Pulp & Paper Group”, lyderiaujančios pasaulyje didmeninės prekybos popieriumi, kartonu, vaizdinės reklamos bei pakavimo medžiagomis įmonių grupės dalimi. „Kokusai Pulp & Paper Group” įsikūrusi Japonijoje.

Aiški verslo vizija, bendra patirtis ir visų dalyvių stiprybė padėjo „Antaliui" tapti pirmaujančia B2B įmone Europoje ir Lotynų Amerikoje popieriaus ir pakavimo srityse ir antra vaizdinės reklamos medžiagų srityje. Subalansuota gamyba ir pardavimas, bendros tiekimo ir logistikos sistemos, unikalus prekės ženklas ir aiški verslo vizija, globalus požiūris į verslą ir didelė patirtis vietinėse rinkose padėjo „Antaliui" sukurti ir siūlyti klientams bene didžiausią ir išsamiausią prekių ir paslaugų asortimentą, pasiekiamą per 103 prekių paskirstymo centrus visame pasaulyje. 2019 metais įmonių grupė pasiekė 2,1 milijardo eurų apyvartą. Joje dirbo virš 4000 žmonių, aptarnaujančių daugiau nei 110 000 klientų bei įmonių 31 šalyje.

Mūsų vizija ir misija

Mūsų vizija yra stiprinti „Antalį“ kaip pirmaujantį ir patikimą tarptautinį didmeninės prekybos popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagomis platintoją, tiekimo ir įrangos bei susijusių paslaugų tiekėją. Mūsų misija yra teikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams, pasitelkiant patirtį ir inovacijas produktų ir paslaugų srityje, taip pat palaikant ryšius su verslo partneriais ir suinteresuotomis šalimis. Esame socialiai atsakingi ir atviri plečiant savo verslo portfelį, spartiname mūsų verslo skaitmeninę transformaciją, vystome komandiškumą ir siekiame aukštos investicijų grąžos.

Mūsų pagrindiniai rodikliai

antalis-group-key-1.png
2,1

Milijardas eurų apyvartos 2019 m.

antalis-group-key-2.png
#1 Europoje ir Lotynų Amerikoje

Veiklą vykdome 31 šalyje

antalis-group-key-3.png
4000

Darbuotojų, aptarnaujančių daugiau nei 110 000 klientų visame pasaulyje

antalis-group-key-4.png
11000

Pristatymų per dieną pasaulyje

antalis-group-key-5.png
103

Prekių paskirstymo centrų pasaulyje

antalis-group-key-6.png
1,1

milijonas tonų popieriaus parduotų 2019 m.