Dažniausiai užduodami klausimai apie su užsakymais susijusių paslaugų mokesčius

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus su išsamiais Antalio“ atsakymais.

Dažniausiai, taikant sąskaitų konsolidaciją, sumuojami yra visi užsakymai tai pačiai pristatymo datai, laikui (ryte, popiet) ir adresui.  

Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje pagal standartinį pristatymo grafiką, kai iš „Antalio” įsigytų prekių suma siekia 200 € be PVM. Minimali užsakymų suma 30,00 € be PVM.

Kai keletas užsakymų yra pateikti kad ir skirtingomis dienomis, bet nurodyta jų pristatyto data ir adresas yra tas pats – skaičiuojama bendra visų užsakymų suma. Jei tai datai ir adresui yra tik vienas užsakymas, atsižvelgiama tik į jo prekių sumą.

 • Jei suma didesnė už 200  be PVM, mažo užsakymo aptarnavimo mokestis jums nebus taikomas;
 • Jei suma mažesnė už 200 € be PVM, mažo užsakymo aptarnavimo mokestis bus taikomas: Vilniuje arba Kaune - 12,50 € be PVM, kituose Lietuvos miestuose - 19,00 € be PVM.
 • Jei suma mažesnė už 30 € be PVM, mažesnio nei minimalaus užsakymo mokestis bus taikomas 3,30 €/užs. eilutei (mokestis netaikomas e. prekybos užsakymams)

 

Užsakymus galima atsiimti sandėlyje:

 • Jei prekių suma didesnė už 30,00 € be PVM –atsiimti užsakytas prekes galite nemokamai;
 • Jei prekių suma mažesnė už 30,00 € be PVM - 3,30 €/užs. eilutei (mokestis netaikomas e. prekybos užsakymams);
 • Prekes atsiimti sandėlyje galima ne anksčiau, nei 1 valanda po užsakymo pateikimo
 • EXPRESS aptarnavimas užsakant iki 3 užs. eilučių, 9:00-17:00 laikotarpiu, kai užsakymo paruošimas atsiėmimui - per 1val., išdavimas sandėlyje ~10 min. - 6 € be PVM.

Klientui atsisakius sąskaitų konsolidacijos paslaugos, mažų užsakymų aptarnavimo mokestis bus taikomas kiekvienam pateiktam užsakymui atskirai.

Mažo užsakymo mokesčio apskaičiavimas vykdomas automatiškai mūsų apskaitos sistemoje konkrečiai pristatymo datai/pristatymui ir adresui. Tačiau, jei jūsų užsakytos prekės yra vežamos iš skirtingų „Antalio“ sandėlių, užsakymas yra išskaidomas. Kad tai nepaveiktų jūsų pateikto užsakymo sumos ir nebūtų pritaikytas mokestis kiekvienam iš jų, šie užsakymai yra grupuojami mūsų apskaitos sistemos. 

Darydami užsakymus atkreipkite dėmesį į kiekvienos užsakymo eilutės pristatymo datą ir įsitikinkite, kad ji visur ta pati. Taip išvengsite situacijos, kai prekės bus atvežtos skirtingomis dienomis ir bus taikomas mažo užsakymo aptarnavimo mokestis, esant mažesnei pristatyto užsakymo sumai už 200 € be PVM. 

Vieno iš išskaidyto užsakymo patvirtinime galite matyti pridėtą mokestį, o kitame kredituotą sumą.

Atsisakius sąskaitų konsolidacijos paslaugos, mažo užsakymo aptarnavimo mokestis bus taikomas kiekvienam pateiktam užsakymui atskirai.

Ar bus taikomas mažų užsakymų aptarnavimo mokestis priklauso nuo pristatymo datos, laiko (ryte ar popiet), adreso ir iš "Antalio" užsakytų prekių sumos- ar ji siekia 200,00 € be PVM. Jei suma mažesnė, taikomi mokesčiai: Vilniaus ar Kauno mieste - 12,5 € be PVM, kituose Lietuvos miestuose - 19 € be PVM. 

Jei sąskaitų konsolidacijos yra atsisakoma, mūsų apskaitos sistema tikrina kiekvieno užsakymo sumą atskirai, nepriklausomai ar tai pačiai datai ir adresui yra pateikta daugiau užsakymų. 

Atsisakius konsolidacijos patariame planuotis užsakymus ir juos pateikti užsakymo sumai pasiekus 200,00  be PVM. Taip išvengsite mažo užsakymo aptarnavimo mokesčio. 

Mažų užsakymų aptarnavimo mokesčio taikymas nepriklauso nuo to kaip užsakymas pateiktas.

Sumuojami visi užsakymai tai pačiai pristatymo datai, laikui (ryte, popiet) ir adresui. Atsižvelgiama į bendrą užsakymų sumą.

 • Jei suma didesnė ar lygi 200 € be PVM, mažo užsakymo aptarnavimo mokestis jums nebus taikomas;
 • Jei suma mažesnė už 200 € be PVM, mažo užsakymo aptarnavimo mokestis bus taikomas: Vilniuje arba Kaune - 12,50 € be PVM, kituose Lietuvos miestuose - 19,00 € be PVM.

 

Vienintelis skirtumas, esant mažesniems nei minimalus užsakymo dydis užsakymams, juos pateikiant per e. parduotuvę - jei suma mažesnė už 30 € be PVM, e. prekybos užsakymams mokestis netaikomas (užsakant kitaip - 3,30 €/užs. eilutei).

Mūsų klientai yra suinteresuoti padidinti bendrą vienu pristatymo adresu ir viena data užsakomų prekių sumą, viršijančią 200 € be PVM.

Pagrindinė nauda - tiesioginis ir greitas 12,5 € (Vilniaus ir Kauno pristatymams) arba 19 € (kitų Lietuvos miestų pristatymams) sutaupymas.

Kitos naudos:

 • Mažiau užsakymų. Tai taupo laiką ir pinigus. Mažiau išnaudojama resursų priimant ir tikrinant prekes, administruojant sąskaitas faktūras, mokėjimus ir kt.
 • Apsirūpinimas atsargomis. Mažesnė rizika, kad jūsų atsargos greitai baigsis. 
 • Produktai iš vieno tiekėjo. UAB „Antalis" asortimente rasite įvairių produktų, kurių jums gali prireikti. 

Klientams, kurie moka iš anksto, patariame įsitikinti, kad jie neplanuoja pateikti kitų užsakymų artimiausiu metu tai pačiai datai ir pristatymo adresui. Geriausia būtų sugrupuoti savo užsakymus į vieną, siekiantį 200 € be PVM, kad būtų išvengta mažo užsakymo aptarnavimo paslaugos mokesčio.

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Užpildykite užklausos formą ir mes jums atsakysime.

Paskambinkite man