Įkvepiantis turinys, Interviu, Naujovės, Tendencijos, Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos

„Prive Studio“ įkūrėja Medeina Voverė apie erdvių interjero stilistiką ir dekoravimo plėvelę

28 Spa 2022 —
Atsispausdinti
Prive_Medeina_Voverė.gif

Kalbiname architektūros, interjero dizaino bei grafinio dizaino studijos įkūrėją Medeiną Voverę. Kalbėjomės apie kūrybą, Medeinos mėgiamą interjero stilistiką ir labai praktinius su interjero dekoravimo plėvele „Coala Interior Film“ susijusius dalykus.

Kalbiname architektūros, interjero dizaino bei grafinio dizaino studijos įkūrėją Medeiną Voverę. Kalbėjomės apie kūrybą, Medeinos mėgiamą interjero stilistiką ir labai praktinius su interjero dekoravimo plėvele „Coala Interior Film“ susijusius dalykus.

Medeina, papasakokit trumpai apie save ir Prive Studio tiems, kas jūsų dar nepažįsta?

Prive – tai interjero dizaino studija, kurią sukūriau kartu su sese. Mūsų tikslas – kurti interjerus, kurie yra įkvėpti didžiųjų Europos sostinių.

Aš studijavau Vilniaus dailės akademijoje, taip pat Ispanijoje bei Prancūzijoje. Iš pradžių interjero dizainą, tada architektūrą. Manau, kad šios patirtys man padėjo išgryninti savitą, autentišką stilių. Šiame stiliuje svarbiausias yra vadinamasis „Art de vivre“ – tam tikra gyvenimo prabanga, kuri yra subtili, tyli, skiriamas didelis dėmesys detalėms, tekstūroms, kokybei...

 

Prive_dizainas1.jpg

 

Iš projektų, ties kuriais dirbate, galima matyti jūsų savitą braižą, stilių. Kaip jūs pati jį apibūdintumėt? Ar tai yra tik estetiški, ar ir praktiški interjerai?

Man labai svarbu, kad interjeras ne tik gražiai atrodytų nuotraukose, bet ir būtų patogus, labai praktiškas, kad klientui būtų gera mano kurtose erdvėse gyventi. Interjeras turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai.

Man artimiausia yra moderni klasika. Meile jai užsikrėčiau studijuodama Prancūzijoje. Tikra, prancūziška, moderni klasika yra elegantiška, autentiška, subtiliai prabangi. Tai tikrai nėra tik auksas, marmuras ir veidrodžiai!

 

Prive_dizainas2.jpg

 

Papasakokite apie savo kasdienius darbus. Daugelis interjero dizainerio darbą labai romantizuoja ir akcentuoja kūrybą. Kokia iš tiesų dalis kasdieniame interjero dizainerio darbe yra kūryba, o kokia – techniniai dalykai?

Esu įsitikinusi, kad geras interjero dizaineris, architektas pirmiausia turi turėti tvirtą techninių žinių pagrindą. O turint šias žinias bei nemažai patirties galima pradėti kurti. Tuomet rezultatas būna daug geresnis!

Kas Jums labiausiai patinka Jūsų darbe?

Daugiausiai džiaugsmo man teikia lankymasis objektuose. Jausmas, kai tai, kas gimė tavo galvoje, idėja, kurią perteikei brėžiniais, vizualizacijomis, tavo kūrinys virsta realybe, yra nepakartojamas.

Prive_dizainas3.jpg

 

Su kokiomis medžiagomis labiausiai patinka dirbti kuriamuose interjeruose?

Sakyčiau, su tokiomis, kurios yra praktiškos, atsparios, kurios ne tik estetiškai atrodo, bet ir ilgai tarnauja. Tokiais pasirinkimais džiaugiuosi ne tik aš, bet ir klientas. Nenoriu kurti interjerų, kurie gerai atrodo nuotraukose, bet užsakovams kelia galvos skausmą dėl sunkios priežiūros.

Susipažinome parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“. Buvo nesunku suprasti, kad domitės įvairiomis naujovėmis. Kuo užkabino mūsų medžiagos? Kas labiausiai patiko interjero dekoravimo plėvelių Coala Interior Film kolekcijoje?

Mane sužavėjo itin didelis spalvų, faktūrų pasirinkimas. Taip pat labai svarbus pasirodė dangos klijavimo greitis, juk dabartiniuose projektuose kiekviena sutaupyta valanda yra labai vertinga.

Labai didelis privalumas yra šių plėvelių atsparumas įbrėžimams, trinčiai, drėgmei, jas galima naudoti vonios kambariuose, virtuvėje, kitose drėgnose patalpose.

Kaip kilo mintis patiems išbandyti šią plėvelę?

Man labai svarbu klientams siūlyti sprendimus, kuriais aš pati pasitikiu ir žinau, kad rezultatas bus tikrai geras. Namuose turėjau stalą, kuris buvo tikrai kokybiškas, tačiau jau kiek pabodęs. Norėjau jį šiek tiek atnaujinti.

Prive_dizaina5_stalas.jpg

Kaip vyko spalvos ir paviršiaus pasirinkimas? Ar buvo sunku apsispręsti?

Spalvų pasirinkimas yra didžiulis. Manau, kad renkantis svarbiausia yra tam skirti šiek tiek laiko, neskubėti. Ant stalo, kurį planavau atnaujinti, pasidėjau spalvų paletę ir kas kelias valandas, vis užmesdama akį ir atmesdama vieną ar kitą variantą, išsigryninau, ko tiksliai noriu.

Kaip vyko pats klijavimo procesas? Kas lengva, o kas sunku? Jūsų pastabos, patarimai.

Klijuoti buvo lengviau, nei tikėjausi! Kruopščiai nuvalėme stalą, tiksliai pamatavome kiek dangos mums reikės, ją atkirpome ir ėmėmės klijavimo. Sekdami video instrukcijas su vyru stalą atnaujinome per 15-20 minučių. Po plėvele buvo susidarę keli burbuliukai, kuriuos „išstūmiau“ su paprasčiausia kreditine kortele, o tie, kurių panaikinti nepavyko iškart, patys išnyko per kelias savaites. Išties rezultatas mus labai džiugina!

Prive_dizaina6_stalas.jpg

 

Kur matote šios plėvelės panaudojimą?

Kadangi spalvų, faktūrų pasirinkimas yra labai platus, šias plėveles galima pritaikyti įvairiausio stiliaus interjeruose. Plėvelės klijavimas yra labai greitas ir nesudėtingas. Taip pat svarbu nepamiršti ekologijos – spėju, daugelis turi baldų, kurie yra kiek pabodę, tačiau kokybiški ir galintys tarnauti dar daug metų. Tokiu atveju ši danga yra puikus, ekologiškas interjero atnaujinimo sprendimas.

Ko palinkėtumėte tiems, kurie galbūt galvoja apie lipnios interjero dekoravimo plėvelės Coala Interior Film naudojimą, bet vis dar nedrįsta?

Geriausias palinkėjimas būtų tiesiog pabandyti! Pirmiausia galite šią dangą išbandyti su nedideliu baldu, naktiniu ar kavos staliuku, o vėliau galima imtis ir didesnių projektų  :).

 

Dėkui už pokalbį!

 

https://prive.lt/