Įkvepiantis turinys, Naujovės, Tendencijos, Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, jei kuriate visuomeninį interjerą?

30 Geg 2022 —
Atsispausdinti
Raidės apklijuotos „Coala Interior Film Glitter“ plėvele
Raidės apkiljuotos „Coala Interior Film Glitter“ plėvele. Sukurta UAB „Ink Idea“.

Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie parduotuvių, restoranų ar kavinių interjerų tendencijas bei kokias medžiagas, nereikalaujančias didelių investicijų, naudoti, kad būtumėte pastebėti.

Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie parduotuvių, restoranų ar kavinių interjerų tendencijas bei kokias medžiagas, nereikalaujančias didelių investicijų, naudoti, kad būtumėte pastebėti.

Parduotuvių, restoranų ar kavinių interjerai siejasi su dinamika bei judesiu. Pats interjeras turėtų kviesti užeiti ir pabūti ilgiau per erdvės išplanavimą, baldų išdėstymą, spalvas ir, aišku, medžiagas. Šalia viso to dar reikia numatyti galimybę sezoniniams pokyčiams, kad su minimaliais atnaujinimais pavyktų pasiekti maksimalių rezultatų. Na ir dar… tvarumo tema, kuri ištikimai lydi mus kasdien: kaip planuoti erdves, kokias medžiagas rinktis? Šį kartą daugiau apie medžiagas.

 

 

Spalvos

Įvairūs tyrimai rodo, kad:

- 62-90% pirmojo įspūdžio sudaro spalvos

- 52% klientų negrįžta į parduotuvę, jei jiems nepatinka aplinka parduotuvėje

Spalvoms parduotuvėje ar kavinėje tenka išties didelis dėmesys. Interjero dekoravimo medžiagų gamintojai paprastai siūlo labai platų savo gaminamų medžiagų spalvų ar raštų pasirinkimą. Ir visgi, kartais tenka susidurti su tuo, jog ir plačiausiame pasirinkime nėra būtent to, ko jums reikia, arba, jei visgi radote, ko ieškojote, gali tekti ganėtinai ilgai laukti, kol pasirinkta medžiaga atvažiuos. Ir jei norėtumėt neprisirišti prie to, kas siūloma arba tiesiog neturite laiko laukti, pasitelkite į pagalbą spaudą. Jums tereiks pagalvoti apie medžiagiškumą (plėvelė, tekstilė ar pan.), išsirinkti tą vaizdą geriausiai atitinkančią medžiagos faktūrą ir įmonės, atliekančios spaudą, jums padės su sienu ar lubų dekoravimu.

Individualiai užsakyti spausdinti tapetai kavinės interjere.  Dizainas „Pievų fėja“, spauda ir įgyvendinimas Preserve.lt

Individualiai užsakyti spausdinti tapetai kavinės interjere. 
Dizainas „Pievų fėja“, spauda ir įgyvendinimas Preserve.lt

 

Greitas ir praktiškas sprendimas

Interjero dizaineriai dažnai sako, kad nori natūralių, originalių medžiagų (medžio, akmens, tekstilės ir pan.). Kai kalbam apie ilgalaikius projektus, kai interjero sprendimai turi ilgai gyvuoti ir tarnauti, tuomet, taip, originalios medžiagos tiesiog privalo būti tame interjere. Tačiau visuomeniniam interjere tikrai ne visuomet originalių medžiagų ilgaamžiškumas reikalingas. Pavyzdžiui, jei parduotuvėje reikia betoninės sienos įspūdžio, ar tikrai ten reikia įrenginėti betoninę sieną? Tokiais atvejais, mes siūlome apsvarstyti alternatyvius variantus. Tai gali būti atspausdintas betono sienos vaizdas ant tapetams skirtos medžiagos Coala WallDesign, arba lipni interjero dekoravimo plėvelė, kuri atkartoja reikalingą paviršių Coala Interior Film. Vaizdas, užklijavus kokybišką plėvelę, niekuo nesiskiria nuo originalios medžiagas. Ir ne tik vaizdas, dažnai net ir pojūtis liečiant.

Tad kitą kartą, kai parduotuvės įrengimui norėsis medžio, marmuro ar metalo, apsvarstykit ir lipnių interjero dekoravimo plėvelių variantą.

Parduotuves_vitrina.jpg

Parduotuvės vitrinos dekoravimas „Coala Interior Film. Įgyvendinimas UAB Ink Idea

 

Sezoniškumas

Prekybos vietose svarbus ir sezoniškumas. Be nuolatos esančių stabilių interjero elementų, visuomet yra vietų, kur skelbiamos sezoninės naujienos ar kita periodiškai besikartojanti informacija. Dažniausiai tai būna sprendimai, kurie panaudojami tik vieną kartą ir po to arba išmetami, arba, geresniu atveju, perdirbami. O galbūt yra sprendimai, kai didžiąją dalį besikartojančios informacijos, galima atsispausdinti ir nuolat keisti pagal poreikį? Kol aktualaus sezono informacija pateikta parduotuvėje, kito sezono informacija savo eilės laukia sandėliuke. Ir naudoti ją su minimaliais papildymais galima išties ilgai. Tuo tarpu parduotuvės lankytojui kiekvieną kartą atrodys, kad įvyko didelis pokytis.

Tokius besikeičiančius sprendimus dažnai padeda įgyvendinti Coala Magnetic medžiagos pasirinkimas: magnetinis pagrindas + medžiaga su ferro dalelėmis.

Coala_Magnetics.jpg

Coala Magnetic“ medžiaga tinkama, kai reikia dažnai keisti ekspoziciją ar rengti reklamines akcijas.

 

Coala_Magnet_Ink_Idea.jpg

Coala Magnetic“ medžiaga tinkama, kai reikia dažnai keisti reklamines akcijas informacinėse lentelėse – paprasta ir patogu. Idėja ir įgyvendinimas UAB „Ink Idea

 

Įspūdis

Na ir būna, kad visuomeniniam interjere, rodos, tetrūksta kokios kibirkšties, galbūt akcento prikaustančio žvilgsnį. Gyvas, besikeičiantis vaizdas, žėrėjimas, ypatingos magijos įgaunantis dirbtiniam apšvietime. Coala Interior Film Glitter” – tai tik viena idėja iš daugelio, kurios kyla susipažinus su Antalio interjero dekoravimo medžiagų asortimentu.

Barbie_Raides.jpg

Raidės apklijuotos „Coala Interior Film Glitter“ plėvele, sukuria pasakišką atmosferą. Idėja ir įgyvendinimas UAB „Ink Idea“

Barbie_Raides_Coala_Medziaga.jpg

 

 

 

Kviečiame sužinoti daugiau:  http://ow.ly/iOxl50IKtVA