Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos

Kaip išsirinkti medžiagas interjero dekoravimui?

03 Kov 2022 —
Atsispausdinti
Design-Box--Interior.jpg

Domitės naujienomis interjero dekoravimo srityje ar ieškote naujų, nematytų, gal net nestandartinių interjero dekoravimo sprendimų?

Domitės naujienomis interjero dekoravimo srityje ar ieškote naujų, nematytų, gal net nestandartinių interjero dekoravimo sprendimų?

 

Ieškote naujų interjero sprendimų arba tiesiog norisi atnaujinti ne vienus metus kauptas žinias? Norime pristatyti Jums „Deco Sample Box“ naujus interjero dekoravimui skirtų medžiagų pavyzdžius juodoje dėžutėje.

 

 

 

deco-caroussel-01.jpg

Unikali spausdinta grafika interjere

Esame tikri, kad daugelis mūsų, galbūt net ne vieną kartą, susidūrė ar kasdien susiduria su interjero dekoravimu. Yra daugybė medžiagų, kurias puikiai žinome jau daugelį metų ir dažnai naudojame. Kasmet kinta tradicinių medžiagų spalvos, kolekcijos, tačiau esminiai principai lieka tie patys. Mūsų specialistai net neabejoja, kad noras išbandyti kažką naujo aplanko su kiekvienu nauju projektu. Kai naujienų srautas didelis, kaip jame nepaklysti? Kaip išsirinkus medžiagą būti tikram, kad tai tinkamiausias variantas iš visų galimų?

 

 

 

Deco_box.jpgDeco Sample Box” pavyzdžių dėžutė

Būtent tokiems atvejams sukūrėme savo naujuosius pavyzdžius Deco Sample Box” – juodą, subtilaus dizaino pavyzdžių dėžutę, skirtą interjero dizaineriams. Sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti ir mūsų paruošti pavyzdžiai yra puikus to įrodymas. Kiekvieną medžiagą galite atidžiai apžiūrėti, liesti, pajusdami, kokią įtaką vaizdui daro pojūtis. Pastaruoju metu išties daug kalbama apie tai, kad ne tik vaizdas svarbu, bet ir visi kiti mūsų pojūčiai. Spauda ant pateiktų pavyzdžių jums pagelbės pasisemti idėjų, kaip galima medžiagą panaudoti ir pamatyti, kokio rezultato galima tikėtis ant medžiagos spausdinant.

 

 

Skaitmeninės spaudos galimybėsDeco_examples.jpg

Šiuo metu skaitmeninė spauda yra nužengusi išties toli ir turime beveik neribotas galimybes spausdinti ant pačių įvairiausių paviršių, kad ir vieną vienintelį unikalų vaizdą, ar tai būtų mėgiamas ornamentas, ar šiltus prisiminimus skatinanti nuotrauka, ar jūsų piešinys. Ir kai kiekvienas mūsų ieško unikalumo, nori susikurti namus, kurie atspindėtų juose gyvenančius žmones, būtent skaitmeninė spauda  tampa vienu lengviausių ir paprasčiausių sprendimų. Telieka išsirinkti tinkamiausią medžiagą ir įgyvendinti savo sumanymą.

 

 

 

Dažniausiai su spausdinimu susiduriame, kai galvojame apie vadinamus fototapetus. Tačiau, lygiai taip pat su savo unikaliu raštu ar piešiniu galite susikurti ir užuolaidas, galbūt net tokias, kurios slopins garsą, arba baldų apmušalus (grubios drobės ar minkštutėlio aksomo). Žemiau matote baldų apmušalus su ryškiais spausdintais gamtos motyvų elementais.

 

 

deco-caroussel-03.jpg