Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos

„Vanguard“ spausdintuvai jau „Antalio“ įrangos asortimente

28 Vas 2022 —
Atsispausdinti
Vanguard-top-banner-news.jpg (Copy of Vanguard top-banner-news-press-reslease)

Pristatome naujieną mūsų siūlomos UV-LED įrangos asortimente - „Vanguard“ plokščiastalius ir ritininius spausdintuvus.

Pristatome naujieną mūsų siūlomos UV-LED įrangos asortimente - „Vanguard“ plokščiastalius ir ritininius spausdintuvus.

Kompanija „Durst“, neseniai įsigijusi amerikiečių gamintoją „Vanguard“, įkūrė įmonę „Vanguard Europe“, kuri pasirinko „Antalį“ išskirtiniu distributoriumi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Danijos rinkoms.

„Vanguard“ plokščiastaliai UV-LED spausdintuvai pasižymi dideliu našumu, aukšta spaudos kokybe bei puikiu kainos-kokybės santykiu. Naujos spaudos galvučių ir rašalo technologijos garantuoja didesnį spaudos greitį, išlaikant optimalią kokybę, naudojant mažesnius kintamus rašalo lašelius ir išmanųjį jų išdėstymą. Spausdintuvų darbinių stalų formatai galimi nuo 1,25 x 2,50m iki 2 x 3m. Pagal kliento poreikius gali būti pasirenkamos skirtingos spausdinimo galvučių konfigūracijos, integruojant papildomas spalvas, balto rašalo ir lako opcijas. Galimi netgi skirtingų tipų vakuumo stalai.

„Vanguard“ taip pat siūlo aukšto produktyvumo 3.2m ritininį VKR3200-HS UV-LED spausdintuvą. Juo galima pasiekti net 275 m2/h spaudos greitį. Tai vienas greičiausių ir tiksliausių spausdintuvų savo klasėje, kuriuo galėsite pasiekti išskirtinę tentų, lipnių plėvelių, įtempiamų lubų, tapetų ir kitų lanksčių spaudos medžiagų kokybę.

„Džiaugiamės galėdami rinkai pasiūlyti „Vanguard" spausdintuvus. Spausdintuvus galima pritaikyti pagal kliento poreikius, nesvarbu, ar tai būtų išskirtinių gaminių spauda ar tik spauda ant gofruoto kartono. Matome, kad didelę „Vanguard“ spausdintuvų sėkmę JAV rinkoje galima perkelti į mūsų pasaulio dalį“, – teigia Allan Lykkebak, „Antalio“ vaizdinės reklamos skyriaus direktorius Skandinavijai ir Baltijos šalims.

Greitai „Vanguard Europe“ atvers įrangos demo centrą Briksene, Italijoje, kuriame galėsime apsilankyti kartu su mūsų potencialiais Lietuvos klientais. Kai kurie modeliai bus eksponuojami ir „Antalio“ grafinio dizaino centruose.

Susiekite su pardavimo vadybininku, jei norite gauti daugiau informacijos apie spausdinimo galimybes.

 

Vanguard_VK300D-HS-TOP-HOME.jpg

 

Apie „Antalį“

„Antalis“ priklauso Japonijoje įsikūrusiai „Kokusai Pulp & Paper Group“, kuri yra pasaulinė popieriaus, pakuočių ir vaizdinės reklamos medžiagų tiekimo lyderė. Europoje ir Lotynų Amerikoje „Antalis“ yra pirmaujanti popieriaus ir pramoninių pakuočių B2B tiekėja bei užima antrą vietą vaizdinės reklamos  medžiagų srityje.


„Antalio“ pagrindinė būstinė yra Prancūzijoje. Įmonė, kurioje dirba 4 000 darbuotojų, veikia 31-oje šalyje, aptarnaudama daugiau nei 110 000 klientų. „Antaliui“ priklauso 103 logistikos centrai, kurie akcentuodami ekologiją ir tvarumą, kasdien pristato daugiau nei 11 000 siuntų.