Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinė komunikacija, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos

„Antalis“ pristato lipnias plėveles „Coala Interior Film“!

25 Spa 2020 — coala interior film
Atsispausdinti
Coala Film

„Antalis“ pristato savo asortimente net iš 8 pavadinimų sudarytą lipnių plėvelių kolekciją „Coala Interior Film“, skirtą interjero atnaujinimui ir dekoravimui.

„Antalis“ pristato savo asortimente net iš 8 pavadinimų sudarytą lipnių plėvelių kolekciją „Coala Interior Film“, skirtą interjero atnaujinimui ir dekoravimui.

„Coala Interior Film“ kolekciją sudaro daugiau nei 650 įvairių spalvų bei realistiškų tekstūrų. Šios medžiagos leidžia daugumą paviršių padengti per rekordiškai trumpą laiką mažesnėmis sąnaudomis.

 

„Coala Interior Film“ kolekcijoje rasite įvairių tekstūrų medžiagas: Wood (mediena), Solid colours (natūralios spalvos), Leather (oda), Marble (marmuras), Metallic (metalas), Glitter (blizgantys paviršiai), Natural Stone (natūralus akmuo) ir Fabric (tekstilė), kurias ne tik lengva užklijuoti, bet ir paprasta prižiūrėti, jos atsparios UV spinduliams. „Coala” plėvelių pagalba galėsite greitai ir ekonomiškai atnaujinti namų, verslo ar viešąsias erdves, baldus, sienas, biurus, virtuves ir daug daugiau!

 

Siekdami palengvinti pasirinkimą klientams, dizaineriams ir interjero architektams, mes paruošėme labai praktiškas pagalbines priemones (katalogai, spalvynai ir kt.), leidžiančias derinti, lyginti ir pasirinkti. Be to, galima užsisakyti kiekvienos spalvos A5 pavyzdį.

 

Norite sužinoti daugiau apie „Coala“ interjero dekoravimo plėveles? Žiūrėkite vaizdo įrašą ir apsilankykite tam skirtame „Coala“ puslapyje.