Mūsų naujos pakavimo produktų žaidimo taisyklės

3 klausimai „Antalio“ grupės pakavimo padalinio direktoriui THILO KONIGUI.

 

Thilo Konig from Antalis Packaging

Kaip ĮSA įtakoja „Antalio“ pakavimo strategiją?

Mūsų tikslas yra tapti pasaulyje pirmaujančia pakavimo medžiagų pardavimo įmone. Tvarumas yra esminė mūsų strategijos dalis. Mes dedame visas pastangas, mažindami pakuočių kiekį, skatindami naudoti daugkartines arba perdirbamas pakuotes ir siekdami sumažinti savo ekologinį pėdsaką. Tai yra mūsų, kaip pirmaujančios įmonės, įsipareigojimas, taipogi įtakojamas klientų lūkesčių. Mūsų tikslas - pasiūlyti jiems novatoriškus sprendimus ir paslaugas, padėsiančių jiems įgyvendinti jų pačių tvarumo programas.

Kokie yra pagrindiniai jūsų ĮSA strategijos elementai?

Viskas prasideda nuo pirkimo. Pagrindinė idėja yra užmegzti tvirtą partnerystę su mūsų strateginiais tiekėjais, kad būtų sukurti atitinkantys mūsų viziją novatoriški pakavimo produktai ir įranga. Tai yra ekologiškų alternatyvų ieškojimas visoms pakavimo produktų grupėms, suteikiantis vertės visam mūsų produktų asortimentui. Mūsų Antrak® platforma taip pat leidžia patikrinti ir gauti išsamius tiekimo grandinės duomenys vienoje sistemoje. Be to, tai yra ir produkto kūrimas. Pakuočių inžinieriai, dirbantys mūsų produktų kūrimo dizaino centruose, teikdami pirmenybę atsinaujinančioms ir perdirbtoms medžiagos siekia, kad jų sukurta pakuotė atitiktų visus produkto pakuotei keliamus atsparumo reikalavimus. Vadovaudamiesi trimis principais – sumažinti pakuočių kiekį, pakartotinai panaudoti, perdirbti – siūlo klientams atsakingesnius pažangius pakavimo sprendimus. Galiausiai „Antalis“ inicijuoja, kad mūsų grupės įmonės būtų sertifikuoti pagal kokybės valdymo standartus (ISO 9001), aplinkos apsaugos standartus (ISO 14001) ir energijos valdymo standartus (ISO 50001).

Ar ši atsakomybės vizija įtakoja „Antalio“ požiūrį į klientus?

Vienareikšmiškai. Vienas iš svarbiausių „Antalio“ prioritetų yra teikti novatoriškas paslaugas ir įrankius, padedančius klientams visoje paslaugų grandinėje (sugeneruojamo anglies dvideginio kiekio skaičiuoklė, atliekų tvarkymo paslaugos ir kt.). Mes siūlome skaitmeninius ir internetinius įrankius, suteikiančius klientams galimybę dirbti operatyviau. Atsakomybė – tai yra pagrindinis paketas, nusakantis mūsų pagrindinę veiklos viziją.