Kad ir ką norėtumėt daryti: ar sukurti pakavimo sprendimą yptingam produktui, ar reklaminį stovą prekybos vietoje, ar atspausdinti knygos viršelį, meniu, korteles, „Antalis“ gali Jums pasiūlyti tinkamą kartoną. Mes padėsime išsirinkti, būtent Jums tinkamiausią variantą, kuris užtikrins geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kad ir ką norėtumėt daryti: ar sukurti pakavimo sprendimą yptingam produktui, ar reklaminį stovą prekybos vietoje, ar atspausdinti knygos viršelį, meniu, korteles, „Antalis“ gali Jums pasiūlyti tinkamą kartoną. Mes padėsime išsirinkti, būtent Jums tinkamiausią variantą, kuris užtikrins geriausią kainos ir kokybės santykį.

img-packing-board.jpg

Tinkamas kartonas Jūsų pakuotės projektams

Grafinis kartonas turi platų techninių savybių pasirinkimą. Priklausomai nuo Jūsų poreikio galima išsirinkti tinkamiausią būtent Jums. Pagalvokite, kas jums išties svarbu? Ar produkto apsauga iš vidaus? Ar pakuotės išorė? O gal jausmas imant pakuotę nuo lentynos?

Kartonas nėra tik storesnis popierius. Skiriasi jo gamybos procesas, kuris užtikrina kartono tvirtumą, geras lenkimo savybes ir ilgaamžiškumą. Kad ir kokios srities būtų Jūsų produktas – maisto, farmacijos, kosmetikos, elektronikos – „Antalis“ visuomet padės Jums išsirinkti tinkamiausią kartoną pakuotei.

Prabangos prekių pakuotėms, mes siūlome balintos celiuliozės (SBB) kartoną. Jis yra maksimalaus baltumo bei tvirtumo ir užtikrina aukštą spaudos kokybę, padeda išvengti lūžinėjimo lenkiant, pabrėžia jūsų pakuotės dizaną. Projektams, kai reikalingas maksimalus purumas ir standumas su minimaliu lyginamuoju svoriu, skirtas lankstomų dėžučių (FBB) kartonas. Jums tereikia pasirinkti ar norite baltesnės apatinės kartono pusės GC1, ar gelsvesnės GC2. O kai reikia ypatingai tvirto, didelį svorį atlaikančio kartono, galime pasiūlyti nebalintos celiuliozės (SUB) kartoną ruda apačia.

Kreipkitės į „Antalį“ir išsirinkite tinkamą produktą, kuris ne tik apsaugos jūsų gaminį, bet ir pabrėš išskirtinį dizainą.

 

img-packing-board-2.jpg

Sustiprinkite grafinius spaudos vaizdus

Kartoną dažnai renkasi grafiniams darbams spausdinti, kaip alternatyvą didesnio lyginamojo svorio kreidiniam popieriui. Ar norite knygos ar katalogo viršelio, kuris atrodytų ypatingai, būtų tvirtas ir atsparus, nelūžinėtų nugarėlėje? Žmonės vertina knygą pagal viršelį, būtent dėl to viršeliui daugelis renkasi grafinį kartoną.

Sustiprinkite kokybės įspūdį gamindami meniu, sveikinimo atvirukus, plakatus. Kurkite etiketes bei korteles, kurios išliks lygios, tvirtos ir turės didesnį atsparumą plyšimui. Mūsų SBB tipo kartono asortimente galite rinktis vienpusio ar dvipusio kreidavimo kartoną, priklausomai nuo to, kokio pojūčio liečiant norite. „Antalis“ taip pat siūlo nekreiduotą kartoną, kai pirmenybė teikiama natūraliam, ne itin nugludintam paviršiui. O ten kur reikia gerų purumo bei standumo savybių nepamirštant ir mažesnės kainos, galima rinktis iš FBB tipo kartono asortimento.

 

img-packing-board-3.jpg

Platus pasirinkimas

Kad ir kokį turėtumėte projektą, „Antalis“ Jums padės pasirinkti tinkamiausią kartoną. Šalia SBB ir FBB tipo kartono, galime pasiūlyti Jums perdirbtos makulatūros (WLC) kartoną. Atkreipiam dėmesį, kad įvairias kartono rūšis mes sandėliuojame ir taip galime užtikrinti greitą pristatymą, kad Jūsų pakuotės pasiektų pirkėją kuo greičiau.

Aplinkos apsauga

Mūsų tiekiamo kartono gamintojai laikosi aukštų aplinkosaugos standartų tiek žaliavos tiekime, tiek kartono gamyboje. Celiuliozė tiekiama iš atsakingai tvarkomų sertifikuotų miškų, vanduo, prieš patekdamas atgal į upes bei ežerus, valomas laikantis aukštų standartų, o gamybos procesui naudojama energija gaunama iš atsinaujinančių šaltinių, o dažnai netgi naudojama energija, susidariusi ruošiant popieriaus masę.