Kiekvienas nori turėti tai, kas primintų jam svarbius įvykius – vestuves, krikštynas, sukaktuves. Nuotraukų albumai yra puikus sprendimas šiam tikslui įgyvendinti, o popieriaus pasirinkimas turi lemiamos reikšmės galutiniam rezultatui.

Kiekvienas nori turėti tai, kas primintų jam svarbius įvykius – vestuves, krikštynas, sukaktuves. Nuotraukų albumai yra puikus sprendimas šiam tikslui įgyvendinti, o popieriaus pasirinkimas turi lemiamos reikšmės galutiniam rezultatui.

IMG-photobook-2.jpg

papers_640x426.png

Produktai spaudai ir komunikacijai

„Antalyje“ rasite platų popieriaus asortimentą įamžinti kiekvienai smagiai jūsų akimirkai!

Svarbu atsiminti

  • Pagalvokite apie tai, kokį popierių ir kartoną naudosite albumo puslapiams ir viršeliui. Yra sukurta įvairios rūšies popieriaus ir kartono, specialiai skirtų šiam tikslui, kurių deriniai ir kombinacijos padarys didelį įspūdį albumą vartančiam asmeniui.
  • Jeigu nuotraukų albume naudojama daug spalvotų iliustracijų, naudojamo popieriaus rūšis turės įtakos galutiniam rezultatui. Blizgus popierius užtikrina geriausius rezultatus, tačiau jei siekiate daugiau kūrybingumo, naudokite šilkinį ar netgi modernų nekreidinį popierių.
  • Tai, kaip apipavidalinsite albumą, padės išskirti jį iš kitų, todėl tokie elementai kaip lakas ant priekinio ir / arba vidinių puslapių, folijavimas ar štampavimas padės tai pasiekti.
  • Jeigu norite išleisti mažo tiražo albumą, idealus sprendimas yra skaitmeninė spauda. Pastaraisiais metais sukurta daug specialaus popieriaus ir kartono rūšių, todėl pasiekiami aukšti kokybės standartai.

IMG-photobook-1.jpg

Ypatingo saulėlydžio atspindžiai

Būna momentų, kai esate tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Jei pavyko įamžinti tokią ypatingą akimirką, spausdindami nuotrauką, tikrai norėsite popieriaus, kuris perduotų kuo tikslesnį vaizdą ir atkartotų emociją.

„Antalio“ popieriaus asortimentas padės jums perduoti tos akimirkos unikalumą. Parinkome jums „Novatech Digital Gloss ir „Silk“ – kreidinį popierių, kuris puikiai atkurs visas spalvas, bei padės išgauti sodrią gilią juodą.

O jei norite tvarių, aplinkai draugiškų sprendimų, tuomet „Antalis“ jums siūlo rinktis iš sertifikuotų, aplinkai draugiškų produktų. Geriausias pasirinkimas – perdirbtos makulatūros kreidinis popierius „Cocoon Gloss“ ir „Silk".

Sužadinkite visus pojūčius popieriaus tekstūros pagalba!

Popierius su tekstūra gali pažadinti tiek vizualius, tiek lietimo pojūčius!

Nuotraukai, kurioje užfiksuota emocija, reiktų rinktis popierių, kuris tą emociją sustiprintų ir perduotų. Labiausiai tam tikrų natūralaus atspalvio ir tekstūros popierius. „Antalio“ asortimente galima rasti daug aukštos kokybės nekreidinio popieriaus variantų skirtingu paviršiumi. Jums išrinkome 2 pagrindinius:

Olin Digital Smooth“ – idealus pasirinkimas minkštiems, švelnių spalvų vaizdams, minimaliam dizainui. „Mohawk Superfine Eggshell Digital with i-Tone®“ - jei emocijai pažadinti papildomai norite pasitelkti grubesnį popieriaus paviršių.

IMG-photobook-4.jpg

IMG-photobook-5.jpg

Išskirtinės akimirkos nusipelno išskirtinio popieriaus!

Kai norite pasidalinti užfiksuotomis ypatingomis savo gyvenimo akimirkomis, jums reikalingas ypatingas popierius! „Antalis” didžiuojasi galėdamas jums pasiūlyti plačiausią aukščiausios kokybės dekoratyvinio popieriaus asortimentą. Čia rasite ir tokias pasaulyje puikiai žinomas popieriaus kolekcijas, kaip „Conqueror“, „Rives“, „Curious Collection“, „Pop'Set“ ir „Keaykolour“. Šis asortimentas praplečia suvokimo ribas visomis kryptimis: spalvos, pojūčio liečiant ir vizualinio efekto.

Kiekvienoje kolekcijoje galite rasti skaitmeninei spaudai tinkamus formatus, lyginamuosius svorius ir skirtingus popieriaus paviršius.

Jūsų nuotraukų albumas vertas aukščiausios kokybės viršelių

„Antalis“ turi didelį pasirinkimą kartonų, tinkamų tiek minkštam, tiek ir kietam viršeliui

Kai viršeliui ir numatytai spaudai bei kitoms gamybos technikoms reikia tam tikro storio ir standumo, „Antalis“ turi ką pasiūlyti iš didelio asortimento aukščiausios kokybės kreiduoto bei nekreiduoto kartono. Galite rinktis gausiai kreiduotą, natūraliai baltą, matinį „Invercote Creato“ arba nekreiduotą natūralaus paviršiaus „MetsaBoard Natural FBB“. Visas „Antalio“ tiekiamas kartonų asortimentas yra sertifikuotas FSC®.

IMG-photobook-9.jpg

Jūsų nuotraukos gali gyventi savo gyvenimą ne tik fotoknygoje!

IMG-photobook-7.jpg

„Antalis“ turi ką pasiūlyti, kai reikia inovatyvių sprendimų!

Sukurkite unikalias nuotraukas, kurios nuolat primintų jums smagias akimirkas, rinkdamiesi magnetinį „Antalio“ popierių. „MagneCote“ – tai pirmasis magnetinis popierius, kuris sujungia kreidinį popierių su magnetiniu pagrindu. Ant jo paprasta ir lengva spausdinti, jį lengva iškirsti, pjauti bei laminuoti.

Įkelkite video į popierinius sveikinimų atvirukus, kvietimus bei korteles!

PowerCoat® suderina kūrybinę popieriaus galią su virtualiu pasauliu.

PowerCoat® Alive priklauso daiktų interneto (Internet of Things) erdvei. Tai pirmasis pasaulyje paruoštas naudojimui NFC popierius! Ar jūs pasiruošę nerti į išmanaus pasaulio erdves?

  • žiūrėti PowerCoat's video

IMG-photobook-8.jpg

Kas laukia ateityje?

IMG-photobook-6.jpg

Foto prekių rinka – auganti rinka.

Gaminiai su nuotraukomis, atspausdinti skaitmeninės spaudos įranga puikiai parduodami kaip dovanos. Spausdinti nuotraukas ant popieriaus vis dar populiaru. Tačiau tuo pat metu pastebimas didėjantis susidomėjimas personalizuotų nuotraukų albumų spausdinimu.