Grafinio dizaino centras Vilniuje

 

VILNIAUS GRAFINIO DIZAINO CENTRAS: Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai – dar ne viskas. Grafinio dizaino centre Vilniuje visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI: Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

PAVYZDŽIAI: Čia rasite A4 formato popieriaus ir kartono, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

DARBŲ EKSPOZICIJA: Tai nuolat atnaujinama tikrų tikriausia ekspozicija, skirta įkvėpimui, specifinė erdvė kūrybinio mąstymo ir idėjų įgyvendinimo pavyzdžiams. Mūsų darbų ekspozicija padės Jums atrasti tinkamą terpę savo idėjų įgyvendinimui.

 

SUSISIEKITE:

el.paštu gdc@antalis.com; telefonu (8 5) 2649 649

DARBO LAIKAS: darbo dienomis 9.00 - 17.00 val.

ADRESAS:

Vilniaus Grafinio dizaino centras
Ukmergės g. 280, SOSTENOS verslo centras, 7 aukštas, Vilnius LT-06115

 

Popieriaus ir įrišimo medžiagų konsultantė

Daiva_MŌĢĀ┬®_Square-14.pngDaiva Mažvilaitė-Varnienė


daiva.mazvilaite@antalis.com
(8 5) 2649649
(9.00-17.00)
Susisiekti el. paštu