Grafinio dizaino centras Kaune

 

KAUNO GRAFINIO DIZAINO CENTRAS – tai įrangos DEMO vieta, kur galėsite susipažinti su mūsų nuolat atnaujinamu ir besikeičianču vaizdinės reklamos įrangos asortimentu. Turėsite galimybę  išbandyti ne tik įrengimus, bet ir susipažinsite su plačiu vaizdinės reklamos medžiagų asortimentu, atspausdintais pavyzdžiais. Neliks nusivylę ir tie, kam įdomus popierius. Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, pavyzdžiai ir knygos – visa tai nugulę centro lentynose laukia jūsų. Grafinio dizaino centre visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI:  Kauno Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

PAVYZDŽIAI: Čia rasite ne tik vaizdinės reklamos medžiagų, bet ir A4 formato popieriaus ir kartono, pakavimo medžiagų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

ĮRENGINIAI: Šiuo metu mūsų Kauno GDC galite susipažinti ir išbandyti mūsų atstovaujamų prekės ženklų įrangą. Prieš atvykdami, maloniai prašome susisiekti su mūsų vaizdinės reklamos, pakavimo medžiagų bei įrangos specialistais.

SUSISIEKITE:

el.paštu gdc@antalis.com; telefonu (8 5) 2649 649; mob. +370 698 51 866

DARBO LAIKAS: darbo dienomis 9.00 - 17.00 val. (prieš atvykstant pasiskambinti)

 

ADRESAS:
Kauno Grafinio dizaino centras

Raudondvario pl. 106,

Kaunas LT-47178


Įrangos pardavimų ir aptarnavimo specialistas

RobertasŌĢĀ┬®_Square-4.png

Robertas Šidiškis


robertas.sidiskis@antalis.com
(8 5) 2649 649
(9.00-17.00)
Susisiekti el. paštu
Interjero medžiagų
konsultantė

Daiva_MŌĢĀ┬®_Square-14.png

Daiva Mažvilaitė-Varnienė


daiva.mazvilaite@antalis.com
(8 5) 2649649
(9.00-17.00)
Susisiekti el. paštu