Geriausi sprendimai biurui - stiprūs „Antalio“ atstovaujami prekių ženklai

Kad ir kokio popieriaus, vokų, ar kitų medžiagų ieškote, pasiūlysime jums didžiausią popieriaus ir vokų asortimentą bei pačius geriausius sprendimus ir paslaugas.

Atraskite mūsų asortimente kokybišką kopijavimo popierių, tokių žinomų prekės ženklų kaip „Image ®“, DataCopy ®, „Pioneer ®“ ir „HP“, itin aukštos kokybės perdirbtą popierių ir dekoratyvinius vokus, bei daugybę prekių, skirtų kasdieniam darbui biure.

Office-home-img.jpg

400x400_New_Dovanu_pakavimo.jpg (400x400_Ci=overs_Antalis)

Dovanų pakavimo katalogas

Mūsų produktai

Products-home-pioneer.jpg

Tai aukščiausios kokybės ypač baltas biuro popierius, skirtas spausdinti lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais bei kopijavimo aparatais. Popierių taip pat galite įsigyti ir dideliais lapais.

Logo-image.jpgPlačiausias biuro popieriaus pasirinkimas, kuris ne tik pasižymi geriausiu kokybės ir kainos santykiu, bet ir atitinka aukščiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus.

Products-home-data-copy.jpgTobulas popierius kasdieniams spausdinimo ir kopijavimo darbams biure. Puikūs rezultatai spausdinant visa biuro įranga: lazeriniais, rašaliniais, spalvotais ar nespalvotais spausdintuvais.

Products-home-katrin.jpg

„Katrin" – tai itin platus kokybiškų higienos produktų asortimentas, gaminamas Metsä Tissue" Suomijoje. Nesvarbu, kur yra viešasis tualetas - futbolo stadione ar maistą gaminančioje įmonėje, „Katrin" specialistai išsiaiškins Jūsų poreikius ir ras geriausią sprendimą.