Naujienos ir renginiai, Naujienos, Biuro produktų naujienos

Data Copy® švenčia savo 40-metį. Kas gali būti geriau nei tuščias puslapis naujai istorijai parašyti?

28 Vas 2023 —
Atsispausdinti
Data Copy 40 years anniversary

2023 metais Data Copy®, tarptautinis biuro popieriaus prekės ženklas, švenčia savo 40 metų jubiliejų. Jau keturis dešimtmečius popieriaus prekės ženklas Data Copy® yra žinomas klientams 15-oje šalių, išsiskirdamas kokybe, palengvindamas biurų darbuotojų darbą.

2023 metais Data Copy®, tarptautinis biuro popieriaus prekės ženklas, švenčia savo 40 metų jubiliejų. Jau keturis dešimtmečius popieriaus prekės ženklas Data Copy® yra žinomas klientams 15-oje šalių, išsiskirdamas kokybe, palengvindamas biurų darbuotojų darbą.

Data Copy® – 40 metų šalia Jūsų

Nuo pat pasirodymo rinkoje 1983 metais Data Copy® įgijo išskirtinę reputaciją ir klientų pripažinimą. Data Copy® palengvino kasdienį gyvenimą darbe verslo klientams ir namų vartotojams. Prekės ženklo siekis – pasiūlyti savo klientams geriausią patirtį išbandant aukštos kokybės popierių, kuris yra universalus, praktiškas ir tinkamas visų tipų spausdintuvams. Siekiant prisiminti šią istoriją ir partnerystę,  Data Copy® pradeda naują kampaniją, skirtą savo 40-mečiui paminėti.

Sėkmė lydi dėl stiprių pagrindinių vertybių ir naujovių

Data Copy® visada žengė į priekį dėl vieno tikslo: įsipareigojimo siekiant, kad klientai būtų patenkinti produktu.

Nuo popieriaus iki partnerioData Copy® yra Jūsų patikimas aukščiausios kokybės spaudos darbų partneris; didžiuojamės, kad esame tarp geriausių rinkoje bei džiaugiamės, kad  spausdinant dokumentus, laiškus, skrajutes turėsite puikų galutinį  rezultatą – tai nuostabi spaudos kokybės patirtis.

Data Copy

Daugiafunkcis be kompromisų. Kad išliktų aukščiausios kokybės biuro popieriumi, reikia nuolatos tobulėti, todėl Data Copy® jau 40 metų kaskart pristato naujoves. Popierius tinka spalvotam ir nespalvotam biuro spausdinimui bei turi ColorLok® sertifikatą, patvirtinantį tinkamumą visų tipų biuro spausdintuvams.

colorlok

Neprilygstamas pasirinkimas. Data Copy® – platus formatų ir gramatūrų pasirinkimas, užtikrina profesionalią spaudos kokybę ir padeda įgyvendinti kūrybiškas idėjas.

Data copy

Tvarumas mus palaiko. Data Copy® taip pat nėra abejingas žmonėms ir planetai, skirdamas  daug dėmesio tvarumui, skatina jus siekti to paties. Data Copy® serija turi  FSC®, „European Eco“ sertifikatus už tvarų valdymą. Be to šis prekės ženklas priklauso organizacijai „1% for Planet“  ir skiria 1% savo metinių pajamų aplinkosaugos iniciatyvoms.

1% for the planet

Data Copy® asortimente rasite A5, A4 ir A3 formato popierių ir gramatūras nuo 75 iki 120 g/m2.