D.U.K „Antalis 

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus su išsamiais Antalio“ atsakymais.

Skyriuje „Mūsų kontaktai“, kurio nuorodą rasite pagrindinio puslapio viršutinėje juostoje, pasirinkite „Mus rasite“. Šioje vietoje yra nurodyta informacija apie visas mūsų atstovybes Lietuvoje - nuo biurų iki Grafinio Dizaino centrų. 

Jei dar neturite paskyros, ją susikurti galite tiesiog paspaudę ant puslapio viršuje dešinėje pusėje esančio „Prisijungti“ ir „Sukurti paskyrą“.

Kai jūsų paskyra bus sukurta, turėsite prieigą prie daugelio skyriuje „Mano paskyra“ esančių funkcijų ir galėsite naudotis išskirtiniais mūsų pasiūlymais užsakydami internetu.

Prisijungę nepamirškite peržiūrėti savo pristatymo adresų skyriuje „Pristatymo adresai“ ir pasirinkti, kokią informaciją pageidaujate iš mūsų gauti „Komunikacija ir naujienlaiškiai“.

Turint paskyrą užsisakyti prekes galite pasirinkę jas ir įsidėję į krepšelį, o „Prekių krepšelyje“ paspaudę „Pirkti“. Toliau sekdami nurodymus jūs sėkmingai pateiksite savo užsakymą. 

 

 

Skyriuje „Mūsų kontaktai“, kurio nuorodą rasite pagrindinio puslapio viršutinėje juostoje: 

 

Jūs taip pat galite mums rašyti el. paštu uzsakymai@antalis.com.

Mes turime du Grafinio Dizaino centrus Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune).

Juose galite susipažinti su dalimi mūsų produkcijos: A4 formato popieriumi ir kartonu, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžiais, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduoklėmis ir dar daugiau. Kauno Gafinio Dizaino centre taip pat eksponuojame vaizdinės reklamos įrangą - plačiaformačius spausdintuvus, pjaustykles, presus ir kitus įrenginius. Čia juos galima ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti. 

Grafinio dizaino centruose galite įsigyti pavyzdžius atsiskaitydami pavedimu pagal sąskaitą. Atsiskaitymai grynais pinigais negalimi. 

„Antalio“ tikslas - būti pripažintam draugiškų aplinkai gaminių platintoju. Šis tikslas yra visiškai integruotas į grupės verslo požiūrį ir strategiją. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite toliau pateiktose nuorodose:

Green Star System™
„Did you know” vaizdo įrašas

Užsisakyti prekes galite keliais būdais:

  • užsiregistravę Antalis’’ UAB e.parduotuvėje;
  • paskambinę telefonu +370 (5)2649649;
  • arba parašę el. paštu uzsakymai@antalis.com

 

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Užpildykite užklausos formą ir mes jums atsakysime.

Paskambinkite man