Naujienos ir renginiai, Naujienos, Poligrafinių produktų naujienos

Novatoriškas dekoratyvinio popieriaus asortimentas

13 Vas 2023 —
Atsispausdinti
Dekoratyvinis popierius.jpg

Norėdami, kad rinkoje būtų užtikrintas dekoratyvinio popieriaus tiekimas, 2022 metų lapkričio mėnesį „Antalis“ iš bendrovės „Arjowiggins Scotland Limited“ įsigijo išskirtinius dekoratyvinio popieriaus prekių ženklus.

Norėdami, kad rinkoje būtų užtikrintas dekoratyvinio popieriaus tiekimas, 2022 metų lapkričio mėnesį „Antalis“ iš bendrovės „Arjowiggins Scotland Limited“ įsigijo išskirtinius dekoratyvinio popieriaus prekių ženklus.

Džiaugiamės, kad šie prekių ženklai išliks mūsų asortimente ir ateityje:

•    Conqueror – klasikinis ir elegantiškas popierius su vandens ženklais tradicine bangelių tekstūra ar lygiu paviršiumi.

•    Curious – išskirtinis popieriaus asortimentas, leidžiantis sukurti pastebimus ir stulbinančius spaudos darbus.

•    Keaykolour – išraiškingas ir šiurkštus paviršius, nauji atspalviai asortimente.

•    Rives – klasikinė struktūra ir ypatingas paviršius.

•   Olin Colours  – buvęs Pop’Set, išsiskiriantis savo fantastiška spalvų gama.

 

Vyksta kūrybinis procesas

Siekdami atnaujinti ir suformuoti galutinį šių istorinių prekių ženklų asortimentą, šiuo metu dar analizuojame, testuojame ir lyginame produktus, lankomės gamyklose ir stebime tendencijas. Mus konsultuoja dizaineriai, dirbantys su kūrybiškais projektais baldų, drabužių ar kitų išskirtinių prekių srityje. Visa tai reikalinga, kad sukurtume paviršius ir atspalvius, tinkamus įvairiems spaudos būdams.

Iš tiesų, atliekame bandymus, deriname spalvas, popieriaus paviršius, dizainą bei pakuotę, kad įsitikintume, jog mūsų naujas kūrybinis asortimentas atitinka šiandienos reikalavimus ir pritaikymą. Pradėjome gaminti pirmas nedideles bandomąsias produktų partijas, atliekame subtilias popieriaus techninių parametrų korekcijas.

Mūsų tikslas – pasiūlyti atnaujintą dekoratyvinio popieriaus asortimentą, kuris būtų patrauklus ir sukeltų susižavėjimą. Iš viso planuojame turėti daugiau nei 700 skirtingų popieriaus rūšių, besiskiriančių savo šviesumu ar tamsumu, atspalvių šaltumu ar šiltumu, gilumu, metalizuotais atspalviais, sukuriančių gaivos pojūtį, ir skirtingas emocijas. Spaudos darbai ant popieriaus su vandens ženklais ar be jų, su skirtingais paviršiais, suteikiančiais švelnios tekstūros pojūtį, spalvos, atkreipiančios dėmesį ir tik vaizduotė gali riboti pritaikymo galimybes. Kai kurios šio popieriaus rūšys turės ir derančius vokus.

Mes nuolat informuosime savo klientus apie pokyčius. Didžiuojamės galėdami dirbti su geriausiais įvairių sričių specialistais, kad atsinaujinę prekės ženklai atitiktų visus kūrybinius bei techninius poreikius.

Daugiau apie kiekvieno prekės ženklo asortimento pakitimus skaitykite pranešime anglų kalba

 

Prekių yra sandėlyje

Ir toliau stengsimės išlaikyti aukštą aptarnavimo lygį. Mūsų tikslas – pristatyti šiuos visiems žinomus atnaujintus prekės ženklus visose Europos šalyse po 2-3 mėnesių.

Kol laukiame naujo asortimento, „Arjowiggins“ anksčiau pagaminto popieriaus yra mūsų sandėlyje ir esame pasiruošę jums jį pristatyti. Jei turite specialių poreikių ir  vykdote išskirtinius projektus, susisiekite su savo pardavimų atstovu ir jis jums padės.