Įmonės naujienos, Naujienos ir renginiai, Naujienos, Poligrafinių produktų naujienos, Pranešimai spaudai, 2022

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus asortimento evoliucija

08 Lap 2022 —
Atsispausdinti
Dekoratyvinis popierius.jpg

„Antalis“ įsigijo „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus prekių ženklų portfelį: „Conqueror“, „Curious Collection“, „Keaykolour“ ,„Pop'Set“ ir „Rives“.

„Antalis“ įsigijo „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus prekių ženklų portfelį: „Conqueror“, „Curious Collection“, „Keaykolour“ ,„Pop'Set“ ir „Rives“.

Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad „Antalis“ įsigijo pasaulinį dekoratyvinio popieriaus prekių ženklų portfelį – visiems gerai žinomus „Conqueror“, „Curious Collection“, „Keaykolour“, „Pop'Set“ ir „Rives“ iš kelis šimtmečius gaminusio tiekėjo „Arjowiggins Scotland Limited“, kuriam šių metų rugsėjo mėn. priskirtas administratorius.

Kartu su „Olin“ prekės ženklu šis įsigijimas rodo „Antalio“ įsipareigojimą toliau tęsti plataus dekoratyvinio popieriaus asortimento ir vokų tiekimą klientams: spaustuvėms, reklamos ir kūrybinėms agentūroms.

„Džiaugiamės, galėdami užtikrinti ilgalaikę ateitį šiems žinomiems prekių ženklams“, – pareiškė Xavier Jouvet, „Antalio“ spaudos produktų grupės direktorius. „Mes jau dirbame, kad iš naujo pristatytume šiuos prekės ženklus, turėdami geriausių savo grupėje tiekėjų palaikymą. Siekiame atnaujinti asortimentą, didžiausią dėmesį skirdami produktų ir teikiamų paslaugų kokybei. Mes taip pat įsigijome didelį dalį jau pagamintų šių prekių ženklų popieriaus ir vokų. Šios papildomos atsargos, kartu su mūsų sandėliuose esančiomis atsargomis, turėtų leisti mums patenkinti didžiąją dalį klientų poreikių artimiausiais mėnesiais iki perėjimo prie naujo asortimento tiekimo 2023 metų pirmą ketvirtį. Šalyse, kur nėra „Antalio“ ar kitų „KPP“ įmonės grupės atstovybių, planuojame tiekti popierių per mūsų partnerius“, – teigė jis.

Alistair McAlinden, „Interpath Advisory“ generalinis direktorius ir administratorius, sakė: „Mes džiaugiamės sudarę šį sandorį, kuris užtikrina šio dekoratyvinio popieriaus prekės ženklų ateitį“.

 

 

Apie Antalį

„Antalis“  priklauso „Kokusai Pulp & Paper“ įmonių grupei, kuri yra pasaulinė popieriaus, pakuočių ir vaizdinės reklamos medžiagų lyderė. Grupės būstinė Japonijoje. Ji yra įtraukta į Tokijo vertybinių popierių biržą (ISIN JP3293350009). 2021 m. apyvarta siekė 545 mlrd. JPY (apie 4,2 mlrd. €). Europoje ir Lotynų Amerikoje „Antalis“ pirmauja B2B produktų ir paslaugų popieriaus bei pramoninių pakuočių srityje; taip pat užima antrą vietą vaizdinės reklamos medžiagų tiekimo srityje. „Antalio“  pagrindinė būstinė yra Prancūzijoje. Įmonė veikia 30-yje šalių, joje dirba 3 800 darbuotojų bei aptarnauja daugiau nei 100 000 klientų, kartu pasitelkdama elektroninės prekybos sprendimus. Mūsų 93 logistikos centrai, orientuoti į aplinką tausojančius sprendimus, teikia pasaulinio lygio paslaugas.