coala-cover-safe-page-v2-1440.jpg

 

Coala Coversafe™ - inovatyvi lipni plėvelė, pasižyminti išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis

Coala Coversafe™ užtikrina greitą ir efektyvią daugumos paviršių apsaugą nuo virusų bei bakterijų net 24 valandas per parą. Sunaikina iki 99,9% virusų!

 

 


 

Šiuo metu, kai ypatingai didelis dėmesys skiriamas saugai bei sanitarinėms sąlygoms, „Antalis" nori savo klientams pasiūlyti geriausius novatoriškus sprendimus, galinčius garantuoti saugią aplinką ir sėkmingą veiklos tęstinumą.

Coala Coversafe ™ - tai lipni permatoma plėvelė, pasižyminti išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis, užtikrinanti nuolatinę įvairių paviršių apsaugą. Prancūzijos kompanija „Pylote“ sukūrė ir užpatentavo revoliucinę mineralinių mikrosferų technologiją, kurios dėka kad šias mikrosferas galima įkomponuoti į įvairias medžiagas, neprarandant jų efektyvumo.

Pasitelkdama novatoriškas mineralinių mikrosferų technologines ypatybes Coala Coversafe ™ užtikrina nuolatinę trigubą paviršiaus apsaugą (24 valandas per parą): greitai ir efektyviai naikina virusus (įskaitant koronavirusus ar gripą), bakterijas bei pelėsį (pvz., COVID 229E koronaviruso ant paviršiaus lieka mažiau nei 90% per 1 val.; > 99,9% per 24 val.). Ši apsauginė lipni plėvelė yra ne tik veiksminga, plona, skaidri ir matinė, bet ir saugi bei nekenksminga odai. Aplinkai draugiška technologija leidžia plėvelę naudoti įvairiose srityse: maitinimo įstaigose, švietimo ir ugdymo įstaigose, visuomeninėse patalpose, viešajame transporte, buityje ir kitur.

Coala Coversafe ™ garantuoja nuolatinę apsaugą nuo bakterijų ir virusų ant visų rūšių paviršių, tokių kaip dozatoriai, durų rankenos, jungikliai, rašomieji stalai, turėklai, ...
Tai užtikrina papildomą saugumą ir leidžia žmonėms jaustis ramiems įvairiose viešose vietose, tokiose kaip ligoninės, senelių namai, parduotuvės, biurai, viešasis transportas, sporto centrai, barai ir restoranai, mokyklos.

Coala Coversafe ™ tai revoliucinis produktas, kurios veikimas užtikrinamas net 4 metų laikotarpiui Plėvelę lengva prižiūrėti, ji gali būti valoma visomis įprastomis valymo priemonėmis (muilu, balikliais, dezinfekuojančiomis priemonėmis), nepakenkiant antimikrobiniam aktyvumui.

coala-cover-safe-page-01.jpg

coala-cover-safe-page-02.jpg

Plėvelę lengva užklijuoti ir nuklijuoti, ji veikia greitai (net 24 valandas per parą ir sunaikina iki 99,9% virusų, tame tarpe koronavirusus 229E). Pašalinus plėvelę nelieka klijų pėdsakų.

Plėvelę galima rinktis dviejų formatų: ritiniuose, skirtą didelių paviršių apklijavimui arba lapeliais, skirtais klijavimui ant rankenų. Išsirinkite sau tinkamą Coala Coversafe™ plėvelę ir užsisakykite dabar.

Natūralią antimikrobinę technologiją (mineralinių mikrosferų įkomponavimas į įvairias medžiagas) sukūrė kompanija „Pylote“. Produkto Coala Coversafe ™“ gamintojas - įmonė „Gergonne Industrie“.