Naujienos ir renginiai, Naujienos, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos, Renginiai

Susitikime parodoje „FESPA Global Print Expo 2022“ „Antalio“ stende 25-A55

19 Geg 2022 —
Atsispausdinti
FESPA 2022

„Antalis“ pristato naujausias, inovatyviausias, tvarias vaizdinės reklamos medžiagas, kartu švęsdamas prekių ženklo „Coala“ 10 metų sukaktį. Pasaulinė spaudos paroda „FESPA Global Print Expo“, vyksianti nuo 2022 m. gegužės 31 d. iki birželio 3 d. Berlyne, yra pirmaujanti Europos plačiaformatės spaudos paroda.

„Antalis“ pristato naujausias, inovatyviausias, tvarias vaizdinės reklamos medžiagas, kartu švęsdamas prekių ženklo „Coala“ 10 metų sukaktį. Pasaulinė spaudos paroda „FESPA Global Print Expo“, vyksianti nuo 2022 m. gegužės 31 d. iki birželio 3 d. Berlyne, yra pirmaujanti Europos plačiaformatės spaudos paroda.

Perėjimo prie tvarios vaizdinės reklamos medžiagų spartinimas

Vaizdinės reklamos medžiagų sektorius, kuriam tenka 1 proc. pasaulinės plastiko gamybos, susidūręs su per pastaruosius 25 metus patrigubėjusia pasauline plastiko gamyba, turi paspartinti perėjimą prie tvaresnių ženklų.

Siekdamas vadovautis nuolat tobulinamais teisės aktais ir atsižvelgti į vartotojų, kuriems vis labiau rūpi aplinkosaugos klausimai, lūkesčius, „Antalis“ įsipareigojo bendradarbiauti su tiekimo grandinės dalyviais, sektoriaus atstovais ir jų klientais kovojant su klimato kaita. „Antalis“ sukūrė paprastą klasifikavimo matricą Green Star System, kuri padeda nustatyti ekologiškiausias medžiagas visame „Antalio“ vaizdinės reklamos priemonių portfelyje.

Šių metų parodoje „Antalis“ didžiuojasi būdamas naujosios FESPA „Sustainability Spotlight“ iniciatyvos aukščiausio lygmens rėmėju. „Antalis“ pristatys savo naujausias šiam sektoriui į ekologiją persiorientuoti skirtas inovacijas, taip pat dalyvaus parodos darbotvarkėje numatytose konferencijose.

FESPA-lets-act-together.jpg

„Coala“ FESPA parodoje švenčia 10 metų sukaktį

FESPA-coala.jpg

Pirmaujantis „Antalio“ vaizdinės reklamos produktų prekių ženklas „Coala“ FESPA parodoje pažymės savo 10 metų sukaktį. Nuo 2012 m., kai prekių ženklas „Coala“  pirmą kartą buvo pristatytas Madrido FESPA parodoje, jis išaugo ir įsitvirtino kaip specializuotas plačiaformatės spaudos prekių ženklas, kuriuo naudojasi daugiau nei 10 000 spaustuvių visoje Europoje. 10 metų nuolat diegusi inovacijas, dabar „Coala“ siūlo maždaug 200 gaminių katalogą – nuo popieriaus ir plėvelių iki tekstilės gaminių.

„Antalis“ įsitvirtina interjero dizaino pasaulyje

„Antalis“ pristatys naujausias interjero dekorui skirtas „Coala“ inovacijas, kurios puikiai atitinka architektų ir interjero dizainerių, siekiančių transformuoti įvairias erdves, poreikius:

  • „Coala Interior Film“: lipnių dangų su natūralių medžiagų efektais asortimentas – daugiau kaip 450 dekoro ir apdailų (sienų, durų ir baldų) variantų.
  • „Coala Windows Decor“ : dekoratyvinių plėvelių langams asortimentas.
  • Coala Organza spausdinama aukščiausios kokybės lipni tekstilė stiklo paviršiams.
  • Coala Ultimatt nauji 130 g ir 150 g tapetai su geriausiu kainos ir kokybės santykiu rinkoje.
  • Sanwill Ecoleather dirbtinė oda apmušalams be PVC.

FESPA-interior-design.jpg

Atraskite naujausias transporto priemonių apklijavimo tendencijas

 

FESPA-PCC.jpg

Plečiantis transporto priemonių apklijavimo rinkai, Antalis išplėtė savo pozicijas šiame segmente, siūlydamas vieno iš didžiausio lipnių plėvelių gamintojo asortimentą.

Antalis pristatys  naujas lipnias plėveles, kurios leidžia greitai ir lengvai apklijuoti automobilį:

-SLX+: lieta plėvelė užtikrina greitą apklijavimą sudėtingiausiose (nelygiose) transporto priemonės kėbulo dalyse dėl FLITE® technologijos.
-The Premium Color Change: 20 madingų ir akį traukiančių spalvų asortimentas su FLITE® technologija, užtikrinantis greitą, lengvą apklijavimą plėvele ir lengvai persikelia iš vienos apklijuojamos vietos į kitą.

 

Daiva Mažvilaitė-Varnienė,  „Antalio interjero medžiagų ekspertė, teigia: FESPA yra unikalus renginys, skirtas plačiaformatės spaudos bendruomenei. Naudodamiesi proga pristatyti savo naujausias tvarias inovacijas, norėtume paskatinti ekologišką praktiką mūsų sektoriuje. Esame pasiryžę patenkinti savo klientų lūkesčius, susijusius su perėjimu prie žiedinės ekonomikos, ir padėti jiems pasirinkti aplinkai draugiškas alternatyvas savo projektams“.

 

 „Antalis“ kviečia lankytojus į 25-A55 stendą susipažinti su visais savo plačiaformačiais spaudos sprendimais.