Vaizdinė komunikacija, Coala, Naujienos ir renginiai, Vaizdinės reklamos medžiagų naujienos, Naujienos

Coala Coversafe™ antimikrobinė plėvelė

14 Spa 2020 — Coala Coversafe
Atsispausdinti
coversafe-intro-landing.jpg

„Antalis" pristato antimikrobinę plėvelę Coala Coversafe™, kuri 99,99% apsaugo nuo virusų ir bakterijų.

„Antalis" pristato antimikrobinę plėvelę Coala Coversafe™, kuri 99,99% apsaugo nuo virusų ir bakterijų.

Šiuo metu, kai ypatingai didelis dėmesys skiriamas saugai bei sanitarinėms sąlygoms, Antalis nori savo klientams pasiūlyti geriausius novatoriškus sprendimus, galinčius garantuoti saugią aplinką ir sėkmingą veiklos tęstinumą. Coala Coversafe ™ - tai lipni permatoma plėvelė, pasižyminti išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis, užtikrinanti nuolatinę įvairių paviršių apsaugą. Prancūzijos kompanija „Pylote“ sukūrė ir užpatentavo revoliucinę mineralinių mikrosferų technologiją, kurios dėka kad šias mikrosferas galima įkomponuoti į įvairias medžiagas, neprarandant jų efektyvumo.

 

Pasitelkdama novatoriškas mineralinių mikrosferų technologines ypatybes Coala Coversafe ™ užtikrina nuolatinę trigubą paviršiaus apsaugą (24 valandas per parą): greitai ir efektyviai naikina virusus (įskaitant koronavirusus ar gripą), bakterijas bei pelėsį (pvz., COVID 229E koronaviruso ant paviršiaus lieka mažiau nei 90% per 1 val.; > 99,9% per 24 val.). Ši apsauginė lipni plėvelė yra ne tik veiksminga, plona, skaidri ir matinė, bet ir saugi bei nekenksminga odai. Aplinkai draugiška technologija leidžia plėvelę naudoti įvairiose srityse: maitinimo įstaigose, švietimo ir ugdymo įstaigose, visuomeninėse patalpose, viešajame transporte, buityje ir kitur.

 

Coala Coversafe™ - tai paprastas būdas užtikrinti nuolatinę apsaugą nuo bakterijų ir virusų ant visų rūšių paviršių, tokių kaip dozatoriai, durų rankenos, jungikliai, rašomieji stalai, turėklai, ...