Ieškote popieriaus? Mes turime ką pasiūlyti!

„Antalio” asortimente rasite platų spektrą poligrafijai skirtų produktų: popierių ofsetinei ir skaitmeninei spaudai, skirtingų spalvų ir tekstūrų dekoratyvinį popierių, sintetinį popierių ir popierių etiketėms, vokus ir viską, ko reikia Jūsų idėjoms įgyvendinti.

Būdami numeris vienas Europoje siūlome klientams kai ką daugiau, nei vien tik produktus. Tai mūsų specialistų pagalba, sprendimai, mokymai ir paslaugos, padėsiančios plėtoti jūsų tvarų verslą.

Products-home-image.jpg

Res_590x400_GDC_lentynos.jpg

Grafinio dizaino centras

Popieriaus ir įkvėpimo pasimatymo vieta.

400x400_Paslaugų_Covers_Antalis-10.jpg (400x400_Price_Antalis)

Paslaugų katalogas

Dekoratyvinis popierius

conqueror-logo.jpg

Dekoratyvinio popieriaus pasaulyje popierius „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas, skirtas žmonėms, ieškantiems prestižinio popieriaus.

keaykolour-logo.jpg„Keaykolour" - tai pastelinių, pustonių bei gilių atspalvių ir ryškių modernių spalvų popierius, ieškantiems saikingo modernumo bei visiems, kas neabejingas ekologijai.

olin-colours-logo.jpgNauja spalvoto popieriaus kolekcija „Olin Colors“ – tai 26 dinamiškų spalvų paletė. Modernūs atspalviai leis sukurti nuotaikingus spaudos darbus.

curious-logo.jpgŠiuolakiškiausio ir drąsiausio dekoratyvinio popieriaus pasirinkimas vienoje kolekcijoje: „Matter“, „Skin“, „Touch“, „Metallics“ ir „Translucents“.

rives-logo.jpgNepavaldus laikui „Rives“ popierius yra visa ko reikia net patiems moderniausiems projektams, puoselėjantis tradicijas ir nebijantis naujovių.

Nekreidinis popierius

Products-home-olin.jpg

Didžiausias aukščiausios kokybės ofsetinio popieriaus asortimentas rinkoje. Tai nepralenkiama spaudos kokybė, 18 skirtingų lyginamojo svorio kategorijų, 5 baltos spalvos atspalviai ir 3 skirtingi paviršiai - ši įvairovė leidžia sukurti daugiau nei 115 derinių!

580x280_Scandia 2000_logo.jpgŽymiausias Šiaurės šalių nekreidinis gludintas kokybiškas popierius, garsėjantis savo šimtametėmis tradicijomis.

Products-home-printspeed.jpgYpač baltas, standus ir neperšviečiamas nekreidinis popierius, užtikrinantis sklandų spausdinimą bei puikius spaudos rezultatus. Gaminamas iš aukščiausios kokybės eukalipto pluošto, FSC ® sertifikuotas.

580x280_Serixo.jpg„Serixo“ baltas nekreidinis popierius ofsetinei spaudai, itin purus ir standus, užtikrinantis spaudos našumą ir idealiai tinkantis įvairiausiems spaudos darbams.

Perdirbtas popierius

Products-home-cocoon.jpgCocoon - ypač baltas ir lygaus paviršiaus 100 % perdirbtas popierius, draugiškas gamtai ir bekompromisis išskirtinei spaudos kokybei.

Products-home-cyclus.jpg„Cyclus“ - tai aukščiausios kokybės natūralaus baltumo 100% perdirbtas popierius, istoriškai atsakingai žiūrintis į tvarumą bei atitinkantis visus spausdinimo poreikius ir technologijas (ofsetinė ir skaitmeninė spauda, šilkografija, yra priderinti vokai).

Products-home-nautilus.jpgNAUTILUS® nekreidinis popierius pagaminamas iš 100% perdirbto popieriaus masės. Galite rinktis iš dviejų atspalvių – natūraliai balto ir itin balto – nepriekaištinga kokybė garantuota!

Kartonas

Products-home-invercote.jpg

Didelis aukščiausios kokybės daugiasluoksnio balintos celiuliozės kartono (angl. SBB) Invercote asortimentas patenkins visus Jūsų kūrybinius poreikius. Naudodami kartoną atrasite daugybę būdų kaip įgyvendinti savo idėjas.

Products-home-metsaboard.jpg„MetsäBoard“- lengvasvoris kartonas sukurtas pateikti geresnius, saugesnius ir tvaresnius sprendimus ir padėti įgyvendinti drąsiausius Jūsų sumanymus dizaino ir pakavimo srityse, kuriose patvarumas ir aukšta kokybė laikomi didžiausiais privalumais.

Kreidinis popierius

Products-home-novatech.jpgSu „Novatech“ puikiai suderinsite aplinkos apsaugą ir efektyvumą – galite rinktis FSC® arba PEFC sertifikuotą kreiduotą popierių, atitinkantį ne tik šiandienos, bet ir rytdienos rinkos poreikius!

GalerieArt_logo_580x280.jpgKreidinis keturių skirtingų paviršių, įvairių išmatavimų ir lyginamųjų svorių, aplinkai draugiškas popierius jūsų leidiniams.

Specialios medžiagos

Products-home-reacto.jpg

reacto® pasaulyje gerai žinomas savaiminio kopijavimo popierius, pagamintas Vokietijoje. Naudojant šiuos savaiminio kopijavimo popieriaus rinkinius gaunamos aiškios vaizdų, teksto ar parašų kopijos, nepriklausomai nuo to, ar tai pirmas, ar paskutinis rinkinio lapas.

Products-home-upm.jpg„UPM Raflatac“ - tai lipnių medžiagų asortimentas, nustatantis kokybės standartą. Galite rinktis iš daugybės paviršių, klijų ir pagrindo derinių.

580x280_Kernowprint.jpg (580x280_Kernowprint)Specialus popierius skaitmeninei spaudai iš sintetinio pluošto atsparus plyšimui, vandeniui, riebalams, mechaniniams poveikiams.