Antrak® - Antalio tvari tiekimo grandinė

Sužinokite, kaip „Antalis“ siekia stiprinti savo aplinkosauginius įsipareigojimus ir atsekamumą tiekimo grandinėje.

 

 

img-antrak-logo.jpg

 

Platformoje surinkta ir pateikta išsami informacija beveik apie 300 tiekėjų įmonių.

Joje rasite išsamią informacija apie tiekėjų įmonių socialinę atsakomybę, produktų atitikties sertifikatus (įskaitant visiško atsekamumo) ir susijusius gamybos sertifikatus. Su ANTRAK platforma „Antalis“ žengia tvaraus tiekimo grandinės valdymo priešakyje.

Antrak®: patikrinti ir išsamūs tiekimo grandinės duomenys vienoje sistemoje

Renkant ir centralizuojant išsamią informaciją apie tiekimo grandinės atsekamumą „Antalis“ ne tik gali teikti savo klientams duomenis apie savo ĮSA įsipareigojimus, bet taip pat užtikrina tvirtus ir skaidrius santykius su tiekėjais. Tiekėjai taipogi gauna naudą – platformoje gali rasti surinktą ir surūšiuotą informaciją, kuri dažnai yra išsibarsčiusi jų organizacijose. „Antalis“ vienintelis iš popieriaus tiekėjų įgyvendino tokią socialinių ir aplinkosauginių duomenų rinkimo ir stebėjimo platformą.

Surinkta informacija nuosekliai patikrinama, o integruoto modulio pagalba nustatoma bet kokia galima rizika, susijusi su tiekėju, (nuo medienos rūšių, naudotų produktui pagaminti, iki kilmės šalies). Tuomet už bet kokių veiksmų priėmimą, siekiant sumažinti nustatytą riziką, yra atsakingas vidinis komitetas.

Antrak® rasite

Be bendros ir kontaktinės informacijos, tiekėjai prašomi užpildyti klausimyną ir pateikti išsamią informaciją apie:

  • ĮSA ataskaitos informacija
    ĮSA ataskaitos, kolektyvinės sutartys, aplinkosaugos standartų įgyvendinimas, verslo etika, darbo saugos, lygių galimybių, žmogaus teisių ir darbo sąlygos;
  • Produktų atitikties reguliavimas
    ES Medienos reglamentas (medienos rūšys, naudojamos popieriaus gamyboje ir kilmės šalis), ES REACH direktyva, FSC® ir PEFC standartai, kontakto su maistu reglamentas, atliekų tvarkymo direktyvos. Taip pat procentais nurodoma perdirbto popieriaus dalis produkte, pateikiami tai patvirtinantys sertifikatai;
  • Gamybos rodikliai
    ISO sertifikatai, leidimų galiojimo data, nelaimingų atsitikimų gamybos metu statistiniai rodikliai ir kt...