Alternative text
Grafinio dizaino centras
Vilniuje ir Kaune

 

Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai, spaudos įrenginiai – dar ne viskas. Grafinio dizaino centre Vilniuje ir Kaune visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

 

KONSULTACIJOS IR SEMINARAI

Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

 

PAVYZDŽIAI

Čia rasite A4 formato popieriaus ir kartono, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

DARBŲ EKSPOZICIJA

Tai nuolat atnaujinama tikrų tikriausia ekspozicija, skirta įkvėpimui, specifinė erdvė kūrybinio mąstymo ir idėjų įgyvendinimo pavyzdžiams. Mūsų darbų ekspozicija padės Jums atrasti tinkamą terpę savo idėjų įgyvendinimui.

 

SUSISIEKITE

el.paštu gdc@antalis.com; telefonu (8 5) 2649 649