darbo laikas (8-17 val.)
MŪSŲ KONTAKTAI
Greitasis užsakymas
Greitasis užsakymas leidžia dar paprasčiau įdėti prekes į krepšelį, įvedant prekės kodą. 

SureColor SC-V Serijos spausdintuvai (1 prekė (-ės))

Tai pirmasis Epson SureColor SC-V7000 plokščiastalis UV-LED spausdintuvas skirtas išskirtinės kokybės darbams, nesvarbu ar tai būtų interjero dekoravimo, reklamos ar kita vaizdinės reklamos pritaikymo sritis.

Pagrindinės savybės

 • SureColor SC-V7000 patenkina aukščiausius kokybei keliamus klientų reikalavimus.
  Naujausios kartos UltraChrome UV rašalai su 10-spalvų konfigūracija nustebins spaudos kokybe ir leis išsiskirti. Baltas rašalas suteikia daug kūrybingų sprendimų spausdinant ant skaidrių, „backlit” bei spalvotų medžiagų, o lakas spaudai suteiks „spot-lakavimo"" bei kitus įspūdingus efektus.
  Spausdintuvas su automatiniu galvučių aukščio nustatymu pagal naudojamos medžiagos storį. Standartiškai integruoti kliuvinių sensoriai neleis galvučių pažeisti mechaniškai.
  Standartinėje komplektacijoje esantis jonizatorius užtikrina idealią spaudą ant medžiagų, turinčių stiprų statinį krūvį.
  Balto rašalo cirkuliavimo sistema palaiko stabiliai vienodą rašalo konsistenciją ir intensyvumą tobulai spaudai bei mažina būtinybę dažniems pravalymo ciklams.

Panaudojimas

 • SC-V7000 sukurtas pasiekti idealią kokybę spausdinant ant itin plačios gamos medžiagų, skirtų įspūdingiems interjeto and eksterjero projektams, langų grafikai, dekoro ar suvenyriniams darbams, pakuotei bei kitoms sritims. Dėka to klientas gali išplėsti savo siūlomą produktų ar galimybių krepšelį ir užtikrinti pastovią ir išskirtinę darbų kokybę.
Rodoma 1 - 1 iš 1
Išdėstyti rezultatus pagal:


 • Ankstesnis
 • 1
 • Kitas